AHA NEU 3B Podręcznik z ćwiczeniami +CD rozszerzony - 2014

Podręcznik aha! Neu. Kurs rozszerzony w wersji papierowej oraz elektronicznej na platformie edukacyjnej WSiP to najlepszy sposób na skuteczną naukę języka niemieckiego w gimnazjum. Rozwiązywanie zadań online uatrakcyjnia naukę i pozwala na śledzenie postępów w rozwoju wszystkich sprawności...
40,60

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,90 zł

Opis

Podręcznik aha! Neu. Kurs rozszerzony w wersji papierowej oraz elektronicznej na platformie edukacyjnej WSiP to najlepszy sposób na skuteczną naukę języka niemieckiego w gimnazjum.

Rozwiązywanie zadań online uatrakcyjnia naukę i pozwala na śledzenie postępów w rozwoju wszystkich sprawności językowych oraz na przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym.

W drukowanym podręczniku znajduje się materiał cyfrowy do ćwiczeń elektronicznych.

Dzięki podręcznikowi i ćwiczeniom przygotowanie się do lekcji, odrabianie pracy domowej oraz powtórki przed sprawdzianami zajmą Ci znacznie mniej czasu, a zdobyte wiadomości na pewno się utrwalą. Ćwiczenia online motywują do systematycznej pracy i poprawiania wyników, co sprawia, że nauka staje się bardziej skuteczna.

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"AHA NEU 3B Podręcznik z ćwiczeniami +CD rozszerzony - 2014" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Podręcznik AHA NEU 3B Podręcznik z ćwiczeniami +CD rozszerzony - 2014 został opublikowany w 2014 roku. Od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jaki zakres wiedzy obejmuje ten podręcznik?
Ta książka jest przygotowana do wykorzystania na poziomie rozszerzonym. Dla uczniów mocniej zaawansowanych.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Przeczytaj o wydawnictwie tego podręcznika:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują wysokiej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Publikując 25 tysięcy pozycji z łącznym nakładem przekraczającym 2 miliardy egzemplarzy, WSiP jest jednym z najbardziej znanych wydawnictw w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w produkcji różnorodnych materiałów, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, . WSiP rozwija też nowoczesne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące e-podręczniki, a także prowadzi Klub Nauczyciela.

Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - AHA NEU 3B Podręcznik z ćwiczeniami +CD rozszerzony - 2014

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>