Ainhoca. Armored Dino. Squishmallows. Wersja B. Seria 16, pluszak, 19 cm Jazwares

Przygotuj się na mnóstwo świetnej zabawy i przytulania dzięki maskotce w wersji Squishmallows! Ta kolekcjonerska, pluszowa zabawka jest wykonana z supermiękkich materiałów wysokiej jakości, dlatego doskonale nadaje się do ściskania i przytulania. Koniecznie dodaj do swojej drużyny Squishmallows....
41,96 * 46,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 46,99 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Przygotuj się na mnóstwo świetnej zabawy i przytulania dzięki maskotce w wersji Squishmallows! Ta kolekcjonerska, pluszowa zabawka jest wykonana z supermiękkich materiałów wysokiej jakości, dlatego doskonale nadaje się do ściskania i przytulania. Koniecznie dodaj do swojej drużyny Squishmallows.
Doskonale sprawdzi się podczas relaksującej drzemki w domu, nocowania u przyjaciół lub oglądania telewizji albo w trakcie długiej podróży samochodem lub samolotem!
Ta oryginalna pluszowa maskotka jest też łatwa do czyszczenia – należy wyprać ją ręcznie, a następnie wysuszyć na powietrzu.

Te urocze i miękkie w dotyku Squishmallows to najdelikatniejsze i najsłodsze pluszowe zabawki na świecie! Dodaj je do swojej drużyny pluszaków!

? STWÓRZ WŁASNĄ DRUŻYNĘ TYCH NIEZWYKŁYCH PLUSZAKÓW: Powiększ swoją drużynę Squishmallows, dodając do niej tę supermiękką maskotkę.
? WYJĄTKOWO MIĘKKIE MASKOTKI: Oryginalne pluszaki Squishmallows są wykonane z supermiękkich materiałów wysokiej jakości.
? ORYGINALNE SQUISHMALLOWS: To oryginalne Squishmallows od Kelly Toy. Zawsze szukaj logo Original Squishmallows.

Wiek: 3+

Szczegóły - Ainhoca. Armored Dino. Squishmallows. Wersja B. Seria 16, pluszak, 19 cm Jazwares

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również