Air Wick Freshmatic automatyczny odświeżacz powietrza i wkład Wiosenna Świeżość 250 ml

Air Wick automatyczny odświeżacz powietrza i wkład Wiosenna Świeżość Pozbądź się nieprzyjemnego zapachu i wypełnij każde pomieszczenie aromatem budzącej się do życia natury. Świeży zapach subtelnie tworzy ciepłą atmosferę w Twoim domu.Air Wick Freshmatic to automatyczny odświeżacz powietrza w...

31.04

Cena za L : 124.16zł

Dodaj do schowka

Opis

Air Wick automatyczny odświeżacz powietrza i wkład Wiosenna Świeżość 

Pozbądź się nieprzyjemnego zapachu i wypełnij każde pomieszczenie aromatem budzącej się do życia natury. Świeży zapach subtelnie tworzy ciepłą atmosferę w Twoim domu.

Air Wick Freshmatic to automatyczny odświeżacz powietrza w aerozolu, który nie tylko doskonale eliminuje nieprzyjemne zapachy, ale także pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Formuła bez dodatku wody sprawia, że produkt nie osiada na skórze i ubraniach.

Air Wick Freshmatic automatycznie roztacza woń nawet przez 70 dni i ma trzy poziomy intensywności zapachu, które możesz dowolnie ustawić i zmienić. Pierwszy raz urządzenie aktywuje się po 15 sekundach, a późniejszy odstęp czasowy w uwalnianiu zapachu uzależniony jest od wybranej opcji ? to odpowiednio od najbardziej intensywnego ok. 10, 25 i 35 minut. Urządzenie możesz powiesić na ścianie lub postawić na dowolnym meblu i włączyć, aby cieszyć się ulubionym zapachem przez długi czas. W zestawie urządzenie, wkład i baterie.


Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Air Wick Freshmatic automatyczny odświeżacz powietrza i wkład Wiosenna Świeżość 250 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627070293

Inni Klienci kupili również