Air Wick Patyczki zapachowe Orientalne Przyprawy i Czerwone Pomarańcze 30 ml

Air Wick Pachnące Patyczki Orientalne Przyprawy i Czerwone Pomarańcze 30 ml Z naturalnymi olejkami eterycznymi Intrygujący, ciepły zapach Trwałość do 28 dni Zupełna NOWOŚĆ Z naturalnych łodyg rattanu Stylowa buteleczka ZRELAKSUJ SIĘ, BĘDZIE DOBRZE Kiedy noce są chłodniejsze, stwórz w swoim domu...
20,89
Cena za L : 696.33zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,99 zł

Opis

Air Wick Pachnące Patyczki Orientalne Przyprawy i Czerwone Pomarańcze 30 ml

 • Z naturalnymi olejkami eterycznymi
 • Intrygujący, ciepły zapach
 • Trwałość do 28 dni
 • Zupełna NOWOŚĆ
 • Z naturalnych łodyg rattanu
 • Stylowa buteleczka

ZRELAKSUJ SIĘ, BĘDZIE DOBRZE

Kiedy noce są chłodniejsze, stwórz w swoim domu przytulną atmosferę dzięki tej rozgrzewającej mieszance zapachów Orientalnych Przypraw i Czerwonych Pomarańczy. Ciesz się zapachem aż do 4 tygodni!

ORIENTALNO-KORZENNE NUTY ZAPACHOWE

Znasz to uczucie, kiedy wszystko jest na swoim miejscu? Sprawy załatwione, rzeczy poukładane. Możesz odetchnąć. Twoje wnętrze zasługuje na ten zapach – ciepły i intrygujący zapach orientalno-korzennych nut przypraw z orzeźwiającym aromatem pomarańczy. Każdy kto tu zawita, poczuje, że to miejsce, gdzie rządzi harmonia, panuje spokój i można zaznać ukojenia.

RÓWNOMIERNE ROZPROWADZANIE ZAPACHU W KAŻDEJ PRZESTRZENI

W naszych patyczkach zapachowych wykorzystujemy naturalne łodygi rattanu, aby delikatnie rozproszyć wyśmienity zapach nawet na 28 dni. Ozdobny i elegancki flakonik sprawia, że Air Wick Pachnące Patyczki Orientalne Przyprawy i Czerwone Pomarańcze świetnie sprawdzą się jako dekoracja wnętrza.

W ZGODZIE Z NATURĄ

Wszystkie nasze zapachy wypełnione są naturalnymi olejkami eterycznymi.
Patyczki Zapachowe Air Wick zawsze pachną świeżo i relaksująco. Sprawdź więcej naszych wariantów zapachowych:

 • Air Wick Patyczki Zapachowe Drzewo Sandałowe i Zmysłowa Wanilia
 • Air Wick Pachnące Patyczki Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą
 • Air Wick Pachnące Patyczki Świeżość Letniego Poranka
 • Air Wick Pachnące Patyczki Deszczowa Świeżość Lasów Amazonii
 • Air Wick Pachnące Patyczki Tajemnicze Ogrody z Dzieciństwa
 • Air Wick Pachnące Patyczki Białe Kwiaty

Szczegóły - Air Wick Patyczki zapachowe Orientalne Przyprawy i Czerwone Pomarańcze 30 ml

 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5908252010158

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed użyciem należy uważnie przeczytać środki ostrożności umieszczone na opakowaniu.

1. Odkręć i zdejmij nakrętkę.

2. Wypchnij palcem krążek uszczelniający i usuń go z nakrętki.

3. Zakręć nakrętkę z powrotem na gwint butelki.

4. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika, upewniając się, że są równomiernie rozłożone. Patyczki będą działać jak knot, nasączając się zapachem i powoli go uwalniając.

5. Aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu, upewnij się, że produkt znajduje się na stabilnej powierzchni. Nie umieszczaj na polerowanych, malowanych lub plastikowych powierzchniach. Przetrzyj powierzchnię w przypadku rozlania płynu. Prosimy o zachowanie instrukcji na przyszłość.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Środki ostrożności: Przed użyciem należy uważnie przeczytać środki ostrożności umieszczone na opakowaniu. Należy zachować opakowanie, aby w razie konieczności móc ponownie przeczytać jego treść. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. UWAGA: Produkt zawiera części stwarzające ryzyko zadławienia. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Air Wick Pachnące Patyczki Orientalne Przyprawy i Czerwone Pomarańcze. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawiera Linalool, Methyl Cinnamate, Alpha-methylcinnamaldehyde, 3,7-dimethyloctan-3-ol, Eugenol, Limonene, Cinnamaldehyde, Isoeugenol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>