Air Wick Patyczki zapachowe Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą 25 ml

Pachnące Patyczki Szlachetny jedwab z orientalną orchideą 25 ml Intrygujący zapach Trwałość do 28 dni Z naturalnych łodyg rattanu Stylowy, ozdobny flakon z kuleczkami idealne nawet do dużych pomieszczeń powolne uwalnianie zapachu aż do 4 tygodni ZAINSPIRUJ SIĘ KUSZĄCYM ZAPACHEM Niecodzienny i...
18,99
Cena za L : 759.6zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,25 zł

Opis

Pachnące Patyczki Szlachetny jedwab z orientalną orchideą 25 ml

 • Intrygujący zapach
 • Trwałość do 28 dni
 • Z naturalnych łodyg rattanu
 • Stylowy, ozdobny flakon z kuleczkami
 • idealne nawet do dużych pomieszczeń
 • powolne uwalnianie zapachu aż do 4 tygodni

ZAINSPIRUJ SIĘ KUSZĄCYM ZAPACHEM

Niecodzienny i uwodzicielski powiew kwiatów jaśminu i orchidei otulonych zapachem jedwabiu i egzotycznego drewna. Uwodzi zmysły, kusi i prowokuje. Wyostrza zmysły. To zapach wyjątkowych momentów, które są odrobiną zapomnienia w codzienności. Air Wick Pachnące Patyczki Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą wypełnią Twój dom zmysłowym zapachem nawet przez 28 dni.

PIĘKNY ZAPACH I UKOJENIE

Wracasz do domu, kładziesz się na ulubionej kanapie, Twój ulubiony koc naciągasz na stopy i łapiesz wyczekaną książkę. Idealnym tłem dla domowego relaksu będzie zapach Pachnących Patyczków Air Wick. Nasze patyczki zapachowe roztaczają woń ulubionej pory roku, pory dnia, cokolwiek wybierzesz.  Dopasuj go do siebie i wyobraź sobie, że Twój pokój pachnie tak, jak lubisz - egzotycznym luksusem, ogrodem pełnym kwiatów, energetyzującymi cytrusami, zmysłową wanilią, a może przyprawami i słodyczą?

RÓWNOMIERNE ROZPROWADZANIE ZAPACHU W KAŻDEJ PRZESTRZENI

W naszych patyczkach zapachowych wykorzystujemy naturalne łodygi rattanu, aby delikatnie rozproszyć wyśmienity zapach nawet na 28 dni. Ozdobny i elegancki flakonik sprawia, że Air Wick Pachnące Patyczki świetnie sprawdzą się jako dekoracja wnętrza.

W ZGODZIE Z NATURĄ

Wszystkie nasze zapachy wypełnione są naturalnymi olejkami eterycznymi.
Patyczki Zapachowe Air Wick zawsze pachną świeżo i relaksująco. Sprawdź więcej naszych wariantów zapachowych:

 • Air Wick Patyczki Zapachowe Drzewo Sandałowe i Zmysłowa Wanilia
 • Air Wick Patyczki Zapachowe Deszczowa świeżość lasów Amazonii
 • Air Wick Patyczki Zapachowe Świeżość Letniego Poranka
 • Air Wick Patyczki Zapachowe Pierwszy dzień wiosny
 • Air Wick Patyczki Zapachowe Tajemnicze Ogrody z Dzieciństwa
 • Air Wick Patyczki Zapachowe Białe Kwiaty

Szczegóły - Air Wick Patyczki zapachowe Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą 25 ml

 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5011417554630

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed użyciem należy uważnie przeczytać środki ostrożności umieszczone na opakowaniu.

 1. Odkręć i zdejmij nakrętkę.
 2. Wypchnij palcem krążek uszczelniający i usuń go z nakrętki.
 3. Zakręć nakrętkę z powrotem na gwint butelki.
 4. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika, upewniając się, że są równomiernie rozłożone.
 5. Patyczki będą działać jak knot, nasączając się zapachem i powoli go uwalniając.
 6. Aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu, upewnij się, że produkt znajduje się na stabilnej powierzchni.

Nie umieszczaj na polerowanych, malowanych lub plastikowych powierzchniach. Przetrzyj powierzchnię w przypadku rozlania płynu. Prosimy o zachowanie instrukcji na przyszłość.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Air Wick Pachnące Patyczki Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą. Uwaga. Zawiera Alpha-isomethyl ionone, Linalool. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera Geraniol, 3-(4,4-Dimethylcyclohex-1-en-1-yl)propanal, Nerol, 2,4-Dimethyl-3-cyclohexene carboxaldehyde, Cyclamen aldehyde, Alpha-methyl-beta-ionone, Delta-damascone, Dimethyl heptenal. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>