Air Wick Świeczka dekoracyjna o zapachu Relaks 220 g

Zalety produktu: Energetyzujący zapach Ananasa, Brzoskwini i Dzikiej Mięty, Zawiera naturalne olejki eteryczne, W 100% bawełniany knot, bez metalu, Trwałość aż do 40 godzin. ZMYSŁOWY, NASTROJOWY ZAPACH Dodaj sobie energii z zapachem soczystego ananasa, słodkiej brzoskwini i dzikiej mięty....
27,99 * 30,79 zł
Cena za kg : 127.23zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł

Taniej nie kupisz! >>

Opis

Zalety produktu:

  • Energetyzujący zapach Ananasa, Brzoskwini i Dzikiej Mięty,
  • Zawiera naturalne olejki eteryczne,
  • W 100% bawełniany knot, bez metalu,
  • Trwałość aż do 40 godzin.

ZMYSŁOWY, NASTROJOWY ZAPACH

Dodaj sobie energii z zapachem soczystego ananasa, słodkiej brzoskwini i dzikiej mięty. Energetyzujący, inspirowany naturą zapach unosi się w powietrzu przez cały czas palenia świeczki i tworzy wyjątkowy nastrój.

ESENCJA SZCZĘŚCIA

Chcesz poczuć, jak wypełnia Cię szczęście? Odetchnij głęboko i delektuj się energetyzującym zapachem soczystego ananasa, słodkiej brzoskwini i dzikiej mięty. To aromat, który przyniesie Ci radość i wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

STWÓRZ PRZYJEMNĄ ATMOSFERĘ W DOMU

Świeczki Air Wick Aroma Candle udekorują wnętrze Twojego domu, wypełniając je nastrojowym aromatem wyjątkowo długo, bo aż 40 godzin!

AIR WICK AROMA CANDLE NA KAŻDY NASTRÓJ...

Odkryj wszystkie warianty świeczek Air Wick Aroma Candle
i dobierz zapach do Twojego aktualnego nastroju! Wypróbuj aromaty Szczęścia, Relaksu i Powiewu Świeżości i dopasuj zapach do swojej osobowości.

Szczegóły - Air Wick Świeczka dekoracyjna o zapachu Relaks 220 g

  • Producent: Air Wick
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908252010585
  • EAN: 5908252010585

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

PRZED UŻYCIEM NALEŻY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI UMIESZONE NA OPAKOWANIU. NALEŻY ZACHOWAĆ OPAKOWANIE, ABY W RAZIE KONIECZNOŚCI MÓC PONOWNIE PRZECZYTAĆ JEGO TREŚĆ . Nieprzestrzeganie instrukcji może powodować niebezpieczeństwo pożaru, obrażenia osobiste albo stłuczenie szkła. NIE WKŁADAĆ DO ŚWIECZKI INNYCH PRZEDMIOTÓW (NP. ZAPAŁEK). Nie dodawać olejków eterycznych. Nigdy nie pozostawiać palącej się świeczki bez nadzoru, w pobliżu materiałów łatwopalnych lub na dłużej niż 4 godziny. Należy stawiać na płaskich powierzchniach, odpornych na wysokie temperatury, z daleka od przeciągu. Nie palić w pobliżu czegokolwiek, co może się zapalić. Przechowywać świeczkę w pozycji pionowej. Nie pozwolić, by płomień dotykał szkła. Utrzymywać knot o długości 1cm, aby uniknąć nadmiernego palenia. Nie przenosić i nie przechylać gdy świeczka pali się lub zanim ciesz zastygnie. Szkło jest gorące podczas i po użyciu. Zaprzestać używania, jeśli pozostało mniej niż 1cm wosku i nigdy nie pozwolić, żeby świeczka wypaliła się do końca. Gasić świeczkę lekkim dmuchnięciem. Zawsze pozostawiać przynajmniej 20 cm między palącymi się świeczkami. Nie używać, jeśli szkło jest uszkodzone. Opakowania po produkcie mogą być poddane recyklingowi jedynie po ich całkowitym opróżnieniu.

Dane producenta/dystrybutora

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt