Ajax Płyn uniwersalny do czyszczenia ocet + lawenda 1 l

  • Ajax
  • 8718951190221
Ajax Boost Płyn czyszczący ocet + lawenda skuteczność, którą możesz czyścić wszystkie powierzchnie.

6.99

Cena za L : 6.99zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Utrzymanie porządku w domu jest niezwykle ważną sprawą nie tylko ze względów higienicznych, ale również dla lepszego samopoczucia. Kolejną kwestią jest skuteczność przy jednoczesnym zastosowaniu środka czyszczącego do pielęgnacji wielu typów powierzchni, co pozwala na szybsze i dokładniejsze posprzątanie wnętrza całego domu.

Oferowany w butelce z dozownikiem płyn uniwersalny do czyszczenia ocet + lawenda marki Ajax idealnie nadaje się do czyszczenia różnych rodzajów domowych powierzchni. Powstaje ON na bazie komponentu octu i francuskiej lawendy, co sprawia, że możemy wyczyścić nim: metal i drewno, lustra i okna (nie pozostawia denerwujących smug), przestrzenie ceramiczne, blaty z kamienia granitowego, a także kuchenki oparte na płycie indukcyjnej i wiele innych przedmiotów.

Opisywany środek czyszczący jest szczególnie skuteczny w usuwaniu zabrudzeń i kamienia pojawiającego się na elementach armatury łazienkowej: bateriach kranowych, umywalkach, muszlach WC, oraz na strukturze materiałowej pozostałych sprzętów sanitarnych. Neutralizacja groźnych patogenów to nie wszystko. Oprócz skutecznego zabijania do 99% baterii i wirusów Ajax ocet + lawenda zapobiega ponownemu osadzaniu się i przywieraniu osadów kamiennych do urządzeń higieniczno-sanitarnych.

Płyn uniwersalny do czyszczenia ocet + lawenda Ajax jest w pełni bezpieczny. Występujące w nim dwa naturalne składniki, jakimi są ocet i lawenda, nie podrażniają górnych dróg oddechowych, nie powodują podrażnień i alergii skórnych. Produkt jest całkowicie neutralny wobec zdrowia ludzi i zwierząt oraz nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Olejek eteryczny zawarty w składzie płynu wydziela przyjemny i delikatny lawendowy zapach, który jest odbierany przez ludzki zmysł węchu. W dodatku olejek ten cechuje się właściwościami relaksującymi.

Składniki - Ajax Płyn uniwersalny do czyszczenia ocet + lawenda 1 l

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne kompozycje zapachowe Glutaral Butylphenyl Methylpropional Coumarin.

Sposób przygotowania i przechowywania

Powierzchnie posiadające kontakt z żywnością spłukać wodą.

Dane producenta/dystrybutora

Colgate-Palmolive Poland Sp.Z o.o. ul Wybrzeże Gdyńskie 6d 01-531 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ajax Płyn uniwersalny do czyszczenia ocet + lawenda 1 l

  • Producent: Ajax
  • Kod producenta: 430878
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8718951190221
  • EAN: 8718951190221
  • Wymiary: 12.5 x 28 x 5.5 cm

Inni Klienci kupili również