Akademia 4-Latka. Pojazdy Outlet

Nasza akademia pomaga rozwinąć umiejętności zawarte w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku rozmaite zadania, wykorzystując przeróżne pojazdy.Zakres dydaktyczny:logiczne myśleniepercepcja wzrokowaposzerzanie wiedzy ogólnejsprawność grafomotoryczna
4,86

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,86 zł

Opis


Nasza akademia pomaga rozwinąć umiejętności zawarte w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku rozmaite zadania, wykorzystując przeróżne pojazdy.

Zakres dydaktyczny:

  • logiczne myślenie
  • percepcja wzrokowa
  • poszerzanie wiedzy ogólnej
  • sprawność grafomotoryczna

Za treścią książeczki "Akademia 4-Latka. Pojazdy" stoi Gorzkowska - Parnas Ewa, Parnas Tomasz.

Książeczka pt. "Akademia 4-Latka. Pojazdy" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup dla niego też kolejne książki z cyklu "Akademia 4-latka".

Jest to bardzo krótka książka - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Akademia 4-Latka. Pojazdy" wydało Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.