Akademia dla przedszkolaka. Maszyny budowlane

"Akademia dla przedszkolaka" to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację...
7,17 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł

Opis

"Akademia dla przedszkolaka" to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz wprawiają rękę, przygotowując się do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej. A specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

Książeczka "Akademia dla przedszkolaka. Maszyny budowlane" to opracowanie zbiorowe, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą atrakcyjnych publikacji poruszających ciekawe zagadnienia. "Akademia dla przedszkolaka. Maszyny budowlane" to idealny prezent dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

To idealna opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "Akademia dla przedszkolaka. Maszyny budowlane" wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź również kolejne części z serii "Akademia dla przedszkolaka".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Akademia dla przedszkolaka. Maszyny budowlane została opublikowana przez Wydawnictwo Dragon. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz także inne pozycje tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.