NOWOŚĆ Akademia mądrego dziecka. Muzyka

Akademia mądrego dziecka. Muzyka

Jaki instrument ma struny? Jak gra się na bębenku? Tego i wielu innych rzeczy maluch dowie się z książeczki „Muzyka. Akademia mądrego dziecka”!  „Muzyka. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to ilustrowana książeczka dla maluchów, z której dzieci poznają nazwy instrumentów takich jak tamburyn,...

19.09 zł

-17%

23.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Jaki instrument ma struny? Jak gra się na bębenku? Tego i wielu innych rzeczy maluch dowie się z książeczki „Muzyka. Akademia mądrego dziecka”!  

Muzyka. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to ilustrowana książeczka dla maluchów, z której dzieci poznają nazwy instrumentów takich jak tamburyn, flet, cymbałki czy bębenek. Poprzez wciągającą zabawę z przesuwaniem ruchomych obrazków najmłodsi ćwiczą rączkę, a przy tym uczą się nowych słów. Sympatyczne ilustracje Natalie Choux zajmą dzieci na długi czas!  
W książeczce „Muzyka. Pierwsze słowa” dziecko znajdzie: 
przyjazne ilustracje instrumentów narysowane przez Nathalie Choux; 
ruchome obrazki, które rozwijają motorykę małą, a przy tym dostarczają maluchowi wiele radości; 
wytrzymałe strony z grubego kartonu, dzięki którym książeczka nie ulegnie zniszczeniu podczas zabawy; 
nazwy różnych instrumentów.  
„Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to ilustrowana przez Nathalie Choux seria książeczek do nauki słówek poprzez zabawę dla maluchów już od pierwszych lat życia. Urocze rysunki i ruchome obrazki, które dziecko może przewijać, zapewnią maluchowi mnóstwo zabawy!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Akademia mądrego dziecka. Muzyka