Akcja Dekoracja. Peppa Pig

Książki z serii AKCJA DEKORACJA to kolorowe zestawy kreatywne z popularnymi bohaterami. W środku dziecko znajdzie dwa arkusze MEGA naklejek wielokrotnego użytku na ścianę ze swoimi ulubieńcami, które mogą ozdobić jego pokój i wywoływać uśmiech na twarzy! W zestawie także kolorowanka oraz sześć...
15,38 * 27,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,75 zł

Opis

Książki z serii AKCJA DEKORACJA to kolorowe zestawy kreatywne z popularnymi bohaterami. W środku dziecko znajdzie dwa arkusze MEGA naklejek wielokrotnego użytku na ścianę ze swoimi ulubieńcami, które mogą ozdobić jego pokój i wywoływać uśmiech na twarzy! W zestawie także kolorowanka oraz sześć flamastrów - wystarczy, że dziecko pomaluje obrazek, a rysunki nabiorą kolorów.

Książeczka "Akcja Dekoracja. Peppa Pig" jest pracą zbiorową, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

"Akcja Dekoracja. Peppa Pig" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka czy palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Świnka Peppa jest uwielbianym przez dzieci bohaterem. Najmłodsi z zaciekawieniem podążają za przygodami tego bohatera. Świnka Peppa uczy i bawi, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Maluchy w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

"Akcja Dekoracja. Peppa Pig" wydało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.