Akuku Bidon ze słomką z odważnikiem miętowy 300 ml

Bidon z silikonową słomką zakończoną odważnikiem umożliwia picie pod każdym kątem. Wykonany z nowoczesnego tworzywa – tritanu*, całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Technologia ta powoduje, że bidon się nie rysuje i nie przebarwia. Jest bardzo odporny na uszkodzenia, a wyglądem przypomina...

21.99 zł

-8%

23.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Bidon z silikonową słomką zakończoną odważnikiem umożliwia picie pod każdym kątem. Wykonany z nowoczesnego tworzywa – tritanu*, całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Technologia ta powoduje, że bidon się nie rysuje i nie przebarwia. Jest bardzo odporny na uszkodzenia, a wyglądem przypomina szkło. Dziecko pije do ostatniej kropelki. Twój maluszek może pić przechylając kubek nawet do góry nogami. Niezastąpiony w domu i w podróży. Szczelne zamknięcie zapobiega wylewaniu się picia i chroni słomkę przed zabrudzeniem. Wygodne otwieranie poprzez naciśnięcie guziczka. Transparentność i wyraźna podziałka pozwala na kontrolowanie ilości płynu. Kubek można myć w zmywarce na górnej półce (ale bez słomki). Nie podgrzewać w mikrofali.

Pojemność: 250 ml

WAŻNE: Aby bidon NIE ZAMYKAŁ się podczas picia, należy go otworzyć maksymalnie na 180 stopni, aż kliknie!
* Tritan nie powoduje zmiany smaku przechowywanych w nim napojów. Nie wydziela żadnego zapachu, nie uwalnia do pożywienia żadnych szkodliwych substancji. Wybierając pojemniki, które są z niego wykonane mamy pewność ich bezpieczeństwa w stosowaniu, a także wysokiej jakości przechowywania produktów. Przechowywane w nim napoje i pożywienie zachowują świeżość przez długi czas i są chronione przed negatywnym wpływem ze strony środowiska, w tym promieniowaniem UV. Co więcej Tritan nie pochłania pochodzących z nich zapachów i smaków, przez co korzystanie z pojemników, które są z niego wykonane jest znacznie przyjemniejsze i bardziej higieniczne.

Dane producenta/dystrybutora

ALBIS MAZUR Sp. z o.o., ul. Stawiszyńska 10/2, 62800 Kalisz

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Akuku Bidon ze słomką z odważnikiem miętowy 300 ml

  • Producent: Akuku
  • Kod producenta: A0033
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907644000333
  • EAN: 5907644000333
  • Wymiary: 21 x 12 x 8 cm