Akuku Okrycie kąpielowe Lemur 100% bawełny, 100 x 100 cm

Praktyczne i delikatne okrycie z kapturkiem jest niezastąpione już od pierwszej kąpieli. Wykonane z wysokiej jakości miękkiej 100% bawełny typu frotte. Znakomicie wchłania wodę i stanowi skuteczną ochronę przed zimnem dla delikatnej skóry dziecka. Luźny fason nie ogranicza i nie krępuje ruchów...

31.99 zł

-10%

35.59 zł

Dodaj do schowka

Opis

Maluchy po wyjściu z kąpieli potrzebują odpowiedniego osuszenia oraz ogrzania – właśnie w tym celu warto wykorzystać okrycie kąpielowe Lemur, które jest nie tylko praktyczne, ale również wyjątkowo delikatne dla skóry. Okrycie zapobiega utracie ciepła, a także wykazuje dużą chłonność. Dzięki temu można szybko osuszyć skórę dziecka.

Okrycie kąpielowe Akuku jest wykonane w 100% z delikatnej bawełny, dzięki czemu można stosować je już podczas pierwszej kąpieli. Bawełna typu frotte jest nie tylko bardzo miękka, ale także chłonna. Stosując to okrycie, można szybko ogrzać i wysuszyć dziecko, przygotowując go do dalszego ubierania. Dla skóry dziecka zetknięcie z bawełną frotte jest bardzo miłym doznaniem. Okrycie posiada luźny fason, przez co nie krępuje ruchów dziecka i jednocześnie stanowi dostateczne zabezpieczenie przed chłodem.

Produkt posiada deklarację zgodności CE, świadczącą o jego jakości i pełnym bezpieczeństwie stosowania. Okrycie jest zdobione – posiada naszyty wizerunek lemura. Dekoracje okrycia kąpielowego oraz jego ogólna kolorystyka są utrzymane w neutralnym stylu. Dzięki temu produkt nadaje się zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców.

Wymiary po rozłożeniu: 100 cm x 100 cm

Maksymalna temperatura prania: 40°C

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt posiada deklarację zgodności CE.

Dane producenta/dystrybutora

ALBIS MAZUR Sp. z o.o., Chotów 24a, 63-460 Nowe Skalmierzyce

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Akuku Okrycie kąpielowe Lemur 100% bawełny, 100 x 100 cm

  • Producent: Akuku
  • Kod producenta: A1250
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907644012503
  • EAN: 5907644012503