Akuku Pisuar dla chłopca szary 18 m+

Jeśli Twój syn nie chce siusiać do zwykłego nocnika, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie Pisuar „akuku”! Dla chłopców, którzy chcą się nauczyć robić siku tak jak tata. Twój syn będzie zachwycony! Pisuar „akuku” jest niezbędny do nauki samodzielnego korzystania z toalety. Maluch z łatwością sam...

39.99 zł

-13%

45.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pisuar Akuku to świetne rozwiązanie do usamodzielnienia najmłodszych dzieci. Stworzony został przez firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem, a marka Akuku otrzymała Znak Jakości KidZone 2015.

Jego główne zalety to:

  • łatwy montaż,
  • prosta regulacja wysokości,
  • nieskomplikowany sposób czyszczenia.

Można go zawiesić do każdej gładkiej powierzchni, takiej jak płytki czy szkło. Posiada uchwyt na przyssawki, ale może być zamontowany na dostępną w zestawie taśmę dwustronną. Takie rozwiązanie montażowe pozwala na szybką zmianę wysokości pisuaru, co jest niezwykle ważne, jako że maluchy szybko rosną. Dzięki temu, że nie jest zawieszony na stałe w jedno miejsce, można go również zabrać w podróż i łatwo zawiesić, wszędzie tam, gdzie jesteśmy.

Pisuar rozdziela się na dwie części. Pierwsza i zewnętrzna jest podstawą montażową do ściany, natomiast drugą, wewnętrzną można wyjąć, opróżnić oraz umyć.

Na środku pisuaru znajduje się kulka z uśmiechem, która podczas korzystania może wykonywać ruchy obrotowe. Jest to rozwiązanie, które ma dodatkowo zachęcić chłopców do samodzielnego załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Jest idealnym rozwiązaniem do utrzymania porządku w toalecie. Koniec z mokrymi plamami na podłodze! Maluchy podczas korzystania z niego będą mogły znacznie łatwiej załatwić swoją potrzebę niż w zwykłym sedesie, który po prostu jest dla nich za duży lub za wysoko usytuowany.

Wielu małych chłopców niechętnie korzysta z nocnika. Niewątpliwie będą bardziej zachwyceni, gdy zobaczą, że mogą skorzystać z toalety tak jak ich tatusiowie i na dodatek samodzielnie.

Produkt zawiera prostą instrukcję użytkowania i montażu oraz został zapakowany w estetyczne kolorowe opakowanie, dlatego można go ofiarować jako prezent.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt posiada deklarację zgodności CE.

Dane producenta/dystrybutora

ALBIS MAZUR Sp. z o.o., Chotów 24a, 63-460 Nowe Skalmierzyce

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Akuku Pisuar dla chłopca szary 18 m+

  • Producent: Akuku
  • Kod producenta: A0380
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907644003808
  • EAN: 5907644003808