Alain Gree. Kolory Outlet

Seria książek słynnego rysownika francuskiego Alaina Gree, który wyjaśnia na potrzeby początkujących czytelników zawiłości alfabetu, liczb, pór roku, kolorów, pojazdów, podróży oraz wielu innych.Dodatkową atrakcją książek jest obwoluta okładki, którą można wykorzystać jako plakat!W serii: Alfabet,...
8,60 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,19 zł

Opis

Seria książek słynnego rysownika francuskiego Alaina Gree, który wyjaśnia na potrzeby początkujących czytelników zawiłości alfabetu, liczb, pór roku, kolorów, pojazdów, podróży oraz wielu innych.Dodatkową atrakcją książek jest obwoluta okładki, którą można wykorzystać jako plakat!W serii: Alfabet, Liczby, Kolory, Mali odkrywcy, Przyroda, Na wsi, Nad morzem, Pory roku, Pojazdy.

Alain Gree to autor historii "Alain Gree. Kolory".

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą atrakcyjnych książeczek poruszających interesujące zagadnienia. "Alain Gree. Kolory" to wyśmienity upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Oto 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspiera przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup dla niego również pozostałe części z cyklu "Alain Gree".

Jest to dość krótka lektura - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Alain Gree. Kolory została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź także inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.