Alain Gree. Liczby Outlet

Seria książek słynnego rysownika francuskiego Alaina Gree, który wyjaśnia na potrzeby początkujących czytelników zawiłości alfabetu, liczb, pór roku, kolorów, pojazdów, podróży oraz wielu innych. Dodatkową atrakcją książek jest obwoluta okładki, którą można wykorzystać jako plakat! W serii:...
8,60 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,19 zł

Opis

Seria książek słynnego rysownika francuskiego Alaina Gree, który wyjaśnia na potrzeby początkujących czytelników zawiłości alfabetu, liczb, pór roku, kolorów, pojazdów, podróży oraz wielu innych.
Dodatkową atrakcją książek jest obwoluta okładki, którą można wykorzystać jako plakat!
W serii: Alfabet, Liczby, Kolory, Mali odkrywcy, Przyroda, Na wsi, Nad morzem, Pory roku, Pojazdy.

Alain Gree to autor historii "Alain Gree. Liczby".

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą fascynujących książek poruszających interesujące tematy. "Alain Gree. Liczby" to świetny upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i zamów dla niego również następne części z cyklu "Alain Gree".

Jest to krótka książka - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Alain Gree. Liczby" została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.