Album z naklejkami. Tajemnicze dinozaury

Książeczka „Album z naklejkami. Tajemnicze dinozaury. Ciekawostki dla dzieci”. Wyróżniają ją: - starannie dobrane ilustracje dinozaurów i prehistorycznych gadów, - liczne naklejki przedstawiające te wymarłe zwierzęta, - przystępnie napisane informacje o dinozaurach, wzbogacające wiedzę dzieci....
5,28 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,28 zł

Opis

Książeczka „Album z naklejkami. Tajemnicze dinozaury. Ciekawostki dla dzieci”. Wyróżniają ją: - starannie dobrane ilustracje dinozaurów i prehistorycznych gadów, - liczne naklejki przedstawiające te wymarłe zwierzęta, - przystępnie napisane informacje o dinozaurach, wzbogacające wiedzę dzieci. Książeczka z serii „Album z naklejkami. Ciekawostki dla dzieci” jest polecana wszystkim miłośnikom zwierząt. Wymiary opakowania: 20.5x24x0.2cm Wiek: 4-6 lat

Za treścią książeczki "Album z naklejkami. Tajemnicze dinozaury" stoi Agnieszka Bator.

"Album z naklejkami. Tajemnicze dinozaury" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczej ekspresji oraz ćwiczą motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Czy Twoje dziecko uwielbia dinozaury? "Album z naklejkami. Tajemnicze dinozaury" to wspaniała przygoda w czasie, która pozwoli maluchowi poznać tajemnice prehistorycznego świata i jego mieszkańców.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 4 do 6 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

"Album z naklejkami. Tajemnicze dinozaury" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.