Alcalia Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

Promocja:
Nawadniaj się
Alcalia to naturalnie alkaliczna woda mineralna z unikalnie wysokim pH 9,36 to pH dużo wyższe niż w zwykłej wodzie. Alcalia jest wyjątkowa, bo wydobywamy ją z wyjątkowego miejsca. Nasze źródło ukryte jest w krystalicznie czystych górach, aż 1200 metrów pod powierzchnią ziemi. To jedno z najgłębiej...

2.29

Cena za L : 4.58zł

Dodaj do schowka

Opis

Kiedy pojawia się uczucie pragnienia, można je efektywnie zaspokoić. Wystarczy do tego sprawdzony i naturalny napój, taki jak naturalna woda mineralna niegazowana marki Alcalia. Warto się na nią skusić i jej skosztować!

Woda mineralna jest uniwersalna i to czyni ją doskonałą towarzyszką w wielu sytuacjach. Ze względu na niewielkie rozmiary i mały ciężar można ją zabrać praktycznie wszędzie. Alcalia jest też dobrym zamiennikiem słodkich napojów zawierających wiele sztucznych dodatków. Posiada bardzo wysokie pH 9,36 - to właśnie czyni ją unikalną i pyszną.

Naturalna woda mineralna Alcalia swoje właściwości zawdzięcza wydobywaniu jej z wyjątkowego miejsca. Pochodzi ona z ukrytego, krystalicznie czystego górskiego źródła. Znajduje się ono aż 1200 metrów pod powierzchnią ziemi. Tym samym jest to najgłębiej położone źródło w Europie! Dlatego woda posiada tak niezwykłe walory. Można się o nich przekonać, pijąc ją:

  • podczas gorących dni,
  • uprawiając sport,
  • w podróży, w pracy lub w domu,
  • na spacerze,
  • w trakcie imprez czy różnych wydarzeń.

Możliwości jest sporo i to czyni wodę idealnym wyborem, kiedy pragnienie daje znać o sobie. Alcalia zaspokoi je w pełni, a jej smak zachwyci. Odczuj na sobie jej niezwykłe właściwości i zbuduj zdrowy nawyk codziennego picia wody.

Naturalna woda mineralna niegazowana to produkt marki Alcalia należącej do firmy Maspex. Producent ten jest jednym z liderów na rynku soków, napojów i nektarów w Polsce oraz wielu krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Znany jest także z makaronów, sosów, keczupów, przetworów warzywnych i gorących dań.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Chronić przed przemrożeniem i nasłonecznieniem. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godz.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Velingrad Alcalia zawiera ponad 1,5 mg/l fluorków. Nie powinna być regularnie spożywana przez niemowlęta i dzieci poniżej 7 roku życia.

Dane producenta/dystrybutora

MWS Sp. z o.o. Sp. k., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Alcalia Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

  • Producent: Alcalia
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900334017451
  • EAN: 5900334017451
  • Wymiary: 22 x 5.7 x 5.7 cm

Inni Klienci kupili również