Alex et Zoe + 3. Poziom A1. Podręcznik + CD do języka francuskiego

Podręcznik Alex et Zoe + 3 (poziom A1) Kurs Alex et Zoe + obejmuje: podręcznik ucznia z wkładką zawierającą informacje na temat kultury francuskiej (livret de civilisation) i płytą CD mp3 (piosenki, wyliczanki, zadnia przygotowujące do egzaminu DELF Prim A1) zeszyt ćwiczeń z zadaniami...
80,20

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 68,17 zł

Opis

Podręcznik Alex et Zoe + 3 (poziom A1)

Kurs Alex et Zoe + obejmuje:

  • podręcznik ucznia z wkładką zawierającą informacje na temat kultury francuskiej (livret de civilisation) i płytą CD mp3 (piosenki, wyliczanki, zadnia przygotowujące do egzaminu DELF Prim A1)
  • zeszyt ćwiczeń z zadaniami przygotowującymi do egzaminu DELF Prim A1
  • zeszyt cahier de dcouvertes culturelles
  • zaktualizowany i poszerzony przewodnik metodyczny dla nauczyciela zawierający 14 nowych ćwiczeń powtórkowych (valuations)
  • zestaw płyt CD audio, po jednej na każdy poziom (poziom 3: Alex et Zo w podróży dookoła świata)

Dodatki elektroniczne:

  • platforma cyfrowa w wolnym dostępnie (alex-et-zoe.cle-international.com) z 120 ćwiczeniami interaktywnymi i portfolio do ściągnięcia
  • wersje elektroniczne interaktywne do wykorzystania w klasie z uczniami

Fragment do przejrzenia na stronie CLE International pod adresem:
https://issuu.com/marketingcle/docs/extrait_alex_et_zo____3_le___son_li?e=1396808/69010235

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik "Alex et Zoe + 3. Poziom A1. Podręcznik + CD do języka francuskiego" został przygotowany przez Wydawnictwo CLE International.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została wydana w 2019 roku. Podręcznik "Alex et Zoe + 3. Poziom A1. Podręcznik + CD do języka francuskiego" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez te lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Alex et Zoe + 3. Poziom A1. Podręcznik + CD do języka francuskiego

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>