Alexander Malowanka piaskowa pociąg samolot Outlet

Uwielbiana przez dzieci, artystyczna zabawa malowania piaskiem, polegająca na odsłanianiu kolejno poszczególnych, naciętych elementów obrazka, tak by odkryć klejącą powierzchnię. Odsłonięte elementy posypuje się piaskiem, w kolorze zgodnym ze wzorem lub według własnej wyobraźni, tworząc piękną...

7.04 zł

-50%

14.08 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Uwielbiana przez dzieci, artystyczna zabawa malowania piaskiem, polegająca na odsłanianiu kolejno poszczególnych, naciętych elementów obrazka, tak by odkryć klejącą powierzchnię. Odsłonięte elementy posypuje się piaskiem, w kolorze zgodnym ze wzorem lub według własnej wyobraźni, tworząc piękną ilustrację.

Jak Piaskowe Malowanki stymulują rozwój dziecka?
o Nawet dziecko niemające zdolności artystycznych nabiera wiary w swoje możliwości (każdemu udaje się stworzyć coś pięknego).
o W trakcie zabawy dziecko doskonali swoje zdolności manualne, w tym głównie precyzję ruchów, a także zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową.
o Zabawa z Piaskowymi Malowankami pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój integracji sensorycznej. Co za tym idzie ma niebagatelny wpływ na powstawanie nowych połączeń między neuronami.
o Rozwija kreatywności i wyobraźnię dziecka.
o Ćwiczy koncentrację.
o Działa relaksująco.

Zawartość opakowania

2 obrazki do kolorowania, patyczek, 10 woreczków kolorowego piasku, instrukcja

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Alexander Malowanka piaskowa pociąg samolot

  • Seria Piaskowe malowanki
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590601801881333
  • EAN: 590601801881333
  • Wymiary: 295x210x80 mm