Alkaline Care Chlorophyll - spray chlorofil z miętą 50 ml

Chlorofil jest zielonym pigmentem, który występuje w prawie wszystkich roślinach, niektórych gatunkach alg czy bakterii. Jest ON odpowiedzialny za proces fotosyntezy, czyli zamiany energii promieniowania słonecznego na energię biochemiczną potrzebną do produkcji tlenu. Dr Bircher, znany naukowiec,...

69.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Chlorofil jest zielonym pigmentem, który występuje w prawie wszystkich roślinach, niektórych gatunkach alg czy bakterii. Jest ON odpowiedzialny za proces fotosyntezy, czyli zamiany energii promieniowania słonecznego na energię biochemiczną potrzebną do produkcji tlenu. Dr Bircher, znany naukowiec, nazwał chlorofil skoncentrowaną energią słoneczną.

Cząsteczki chlorofilu i cząsteczka hemu, czyli rdzenia hemoglobiny, składnika krwi, są niemal identyczne pod względem struktury. Różnica polega na tym, że podstawą cząsteczki hemoglobiny jest żelazo, a podstawą cząsteczki chlorofilu – magnez. Dlatego chlorofil działa na człowieka niezwykle korzystnie.

Chlorofil w sprayu:

  • Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich.
  • Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania wątroby.
  • Odświeża oddech.
  • Wpływa na ilość czerwonych krwinek oraz poprawia ich jakość.
  • Pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy i żelaza.
  • Jest bardzo silnym alkalizatorem i zarazem naturalnym przeciwutleniaczem, który wzmacnia system odpornościowy i pomaga chronić organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

 

Chlorofil w sprayu to łatwy i wygodny sposób dostarczenia go do organizmu. Produkt charakteryzuje się łagodnym smakiem z nutą naturalnej mięty. Odświeża oddech już od pierwszego użycia. Ze względu na niewielkie rozmiary buteleczki, można ją wszędzie zabrać.

Składniki: woda, liść morwy (Morus Alba), liść mięty (Mentha Piperita), sorbinian potasu, glikozydy stewiolowe

Sugerowane stosowanie: Użyj sprayu do odświeżania ust. Rozpyl preparat trzykrotnie bezpośrednio do ust, stosuj 3-4 razy dziennie.

Trzy pryśnięcia cztery razy dziennie dostarczają organizmowy 7,77 mg chlorofilu.

Pojemność: 50 ml

Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki spożycia! Pamiętaj, że suplementy nie mogą być stosowane jako zamienniki zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Informacja o wartościach odżywczych:

 

Wartość w 3,33 ml produktu

Chlorofil

7,77 mg

 

Zadbaj o swój organizm i ciesz się równowagą kwasowo-zasadową.

Zacznij już dziś i obserwuj, jak od zmiany stylu odżywiania się zmieni się całe Twoje życie!