Alkaline Care PuripHy - zasadowe krople 60 ml

Alkaline Care PuripHy - zasadowe krople 60 ml

PuripHy to płynna mieszanina wodorowęglanu sodu, wodorowęglanu potasu i wodorotlenku potasu. Jego bardzo skoncentrowana formuła jest obecnie najbardziej zaawansowana na rynku. Działanie kropelek PuripHy jest tak silne, że wystarczy 5-8 kropel do zalkalizowania 1 litra wody. Dla Ciebie oznacza to...

169.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Za pomocą kropelek PuripHy, możesz codziennie alkalizować swoją wodę! Wystarczy kilka kropel, a pH wody wzrośnie od pH 8 do pH 9.

Zalety PuripHy:

  • Długotrwałe stosowanie alkalizujących kropelek ułatwia usuwanie toksyn i neutralizację kwasów w organizmie.
  • Zwiększa siłę nawadniającą wody.
  • Ich antyoksydacyjne działanie przyczynia się do zneutralizowania wolnych rodników.
  • Pomaga także w osłabieniu kwasów żołądkowych, które często powodują bóle, refluks i zgagę.
  • Przyczynia się do zadbania o zasadowe środowisko przewodu pokarmowego, szczególnie jelita cienkiego i delikatnych kosmków jelitowych.
  • PuripHy jest katalizatorem tlenu, dzięki czemu poprzez zmniejszenie ilości jonów wodorowych, a zwiększenie jonów hydroksylowych Twoja krew wchłania więcej tlenu z wody, którą pijesz.

 

PuripHy to płynna mieszanina wodorowęglanu sodu, wodorowęglanu potasu i wodorotlenku potasu. Jego bardzo skoncentrowana formuła jest obecnie najbardziej zaawansowana na rynku. Działanie kropelek PuripHy jest tak silne, że wystarczy 5-8 kropel do zalkalizowania 1 litra wody. Dla Ciebie oznacza to także znaczne oszczędności ze względu na wydajność i długi czas działania kropelek PuripHy.

Dodawaj kropelki PuripHy do ulubionych napojów, takich jak kawa, herbata, czy soki owocowe i spraw, aby wszystko, co pijesz, było zasadowe. Możesz także przygotowywać zasadowe posiłki dodając kropelki do wody, w której gotujesz warzywa.

Składniki: dejonizowana woda, węglan potasu, wodorowęglan sodu, wodorotlenek potasu

Sposób użycia: Dodaj 6 kropli (0,3 ml) na 1 litr wody. Wypijaj maksymalnie 4 litry wody z kropelkami PuripHy dziennie (1,2ml).

Pojemność: Objętość 60 ml.

Przechowywanie: Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu.

Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki spożycia. Pamiętaj, że suplementy nie mogą być stosowane jako zamienniki zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Produkt trzymaj z dala od dzieci, w miejscu dla nich niedostępnym. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia.

 

Informacje o wartościach odżywczych:

W 10 ml: Potas – 2780 mg

 

Zadbaj o swój organizm i ciesz się równowagą kwasowo-zasadową.

Zacznij już dziś i obserwuj, jak od zmiany stylu odżywiania się zmieni się całe Twoje życie!