Alkaline Care Sole pHour Salts - 90 kapsułek

Alkaline Care Sole pHour Salts - 90 kapsułek

Sole pHour Salts są kombinacją czterech potężnych soli węglanowych (wodorowęglanu sodu, węglanu magnezu, wodorowęglanu potasu i węglanu wapnia), które pomagają utrzymać zasadową równowagę w organizmach ludzi, roślin i zwierząt. Sole te naturalnie występują we wszystkich płynach twojego organizmu....

109.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Sole pHour Salts są kombinacją czterech potężnych soli węglanowych (wodorowęglanu sodu, węglanu magnezu, wodorowęglanu potasu i węglanu wapnia), które pomagają utrzymać zasadową równowagę w organizmach ludzi, roślin i zwierząt. Sole te naturalnie występują we wszystkich płynach twojego organizmu. Dzięki wysokiej biodostępności pHour Salts:

  • Wspomaga remineralizację, opóźnia starzenie się kości, stawów, mięśni.
  • Zwiększa energię i witalność.
  • Poprawia trawienie.
  • Zwiększa fizyczną wydajność.

 

Jeżeli Twój styl życia i codzienna dieta powodują wyższy poziom zakwaszenia, niż organizm samodzielnie jest w stanie zneutralizować, możesz osłabić swoje zdrowie. Już sam proces neutralizacji kwasu powoduje duże obciążenie w organizmie. Musi ON utrzymać poziom pH w komórkach i płynach w granicach pH 7,365 i zrobić wszystko, co niezbędne, aby zachować równowagę kwasowo-zasadową.

pHour Satls wspomaga organizm w odzyskaniu naturalnej równowagi kwasowo-zasadowej. Dostarcza ciału dokładnie tego, czego potrzebuje, aby zwiększyć w nim poziom najważniejszych minerałów alkalicznych, a także zapewniają widoczną poprawę zdrowia i samopoczucia. Regularne stosowanie pHour Salts, pozwoli Ci odkryć korzyści alkalicznej diety.

 

Alkalizujące sole występują naturalnie we wszystkich płynach ustrojowych organizmu. Zazwyczaj stwierdza się niedobór tych soli, a w wielu przypadkach, ciało jest dodatkowo obciążone toksynami. Kiedy tak się dzieje, organizm nie jest w stanie sprawnie funkcjonować. Za pomocą tego produktu, możesz wesprzeć swój organizm w zmniejszeniu poziomu zakwaszenia w układnie limfatycznym, krążenia i pokarmowym, co wspomoże ich odnowę i powrót do sprawnego funkcjonowania.

Wygodna forma kapsułek sprawia, że możesz zabrać ze sobą pHour Salts tam, gdzie akurat będziesz ich potrzebować: na siłowni, po ćwiczeniach, spacerze, na wyjeździe, czy na wakacjach.

Składniki: wodorowęglan sodu, wodorowęglan potasu, węglan wapnia, węglan magnezu

Sposób użycia: Zażywaj 2 kapsułki (1,08g) do trzech razy dziennie (1,08 – 3,24g) i popijaj szklanką wody (250 ml). Stosuj je godzinę przed lub po posiłku.

Pojemność: 90 kapsułek

Informacje o produkcie: Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki spożycia! Pamiętaj, że suplementy nie mogą być stosowane jako zamienniki zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Produkt trzymaj z dala od dzieci, w miejscu dla nich niedostępnym. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia.

 

Informacja o wartościach odżywczych:

Wartość w 2 kapsułkach:
Potas: 375 mg

 

 

Zadbaj o swój organizm i ciesz się równowagą kwasowo-zasadową.

Zacznij już dziś i obserwuj, jak od zmiany stylu odżywiania się zmieni się całe Twoje życie!