Almawin Gąbka z płynem do czyszczenia

  • Almawin
  • 4019555705342
Gąbka składa się z 3 warstw: jednej warstwy wełny ze stali nierdzewnej, wypełnionej mydłem. Gąbka pośrodku jest w dużej mierze wykonana z oleju słonecznikowego i ma certyfikat OEKO-TEX Germany. Zielona, miękka strona jest wykonana z waty i idealnie nadaje się do czyszczenia delikatnych powierzchni....

0.10

-99%

10.69 zł

Cena za szt. : 0.05zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Gąbka składa się z 3 warstw: jednej warstwy wełny ze stali nierdzewnej, wypełnionej mydłem. Gąbka pośrodku jest w dużej mierze wykonana z oleju słonecznikowego i ma certyfikat OEKO-TEX Germany. Zielona, miękka strona jest wykonana z waty i idealnie nadaje się do czyszczenia delikatnych powierzchni.

Mydło w wełnie ze stali nierdzewnej można łatwo uzupełnić: wystarczy zwilżyć mydłem AlmaWin lub Klar i wcierać na powierzchni wełny ze stali nierdzewnej. W ten sposób można ponownie użyć gąbki. Ze względu na ergonomiczny kształt gąbka dobrze leży w dłoni. Ze względu na unikalną mieszankę materiałów gąbka szybko wyschnie po czyszczeniu. Można stosować do piekarników, garnków, zlewów ze stali nierdzewnej, rusztów kuchennych, mocowania, felg samochodowych, mebli ogrodowych, umywalek, szklanych wazonów, żelazek, szkła i powierzchni syntetycznych (zielony polar) i wielu innych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Almawin Gąbka z płynem do czyszczenia

  • Producent: Almawin
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4019555705342
  • EAN: 4019555705342

Inni Klienci kupili również