Alvinnn!!! I Wiewiórki. Raper Teo Outlet

Dołącz do Alvina, Szymona i Teo oraz słodkich wiewióretek, a zobaczysz, że czeka cię mnóstwo zabawy. Każda nowa książka to nowa, fantastyczna przygoda wiewiórczego rodzeństwa!                                             /dla dz 
3,01 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,80 zł

Opis

Dołącz do Alvina, Szymona i Teo oraz słodkich wiewióretek, a zobaczysz, że czeka cię mnóstwo zabawy. Każda nowa książka to nowa, fantastyczna przygoda wiewiórczego rodzeństwa!                                            
/dla dz 

Tytuł "Alvinnn!!! I Wiewiórki. Raper Teo" to opracowanie zbiorowe, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Alvinnn!!! I Wiewiórki. Raper Teo". Krótka forma to dobry sposób na to, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - kup również następne bajki z cyklu "ALVINNN I WIEWIÓRKI".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Alvinnn!!! I Wiewiórki. Raper Teo" udostępniło Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to wybierz także inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.