AmiGami mini figurka Żaba

AmiGami to fantastyczna propozycja dla wszystkich dzieci, które uwielbiają kreatywną zabawę. Każda dziewczynka będzie zachwycona możliwościami jakie daje ten niepozorny zestaw. Od teraz zabawa nie będzie miała końca, a powstałe zwierzaczki będą niczym prawdziwe dzieła sztuki.Zestaw składa się z...

22.14 zł

-10%

24.60 zł

Dodaj do schowka

Opis

AmiGami to fantastyczna propozycja dla wszystkich dzieci, które uwielbiają kreatywną zabawę. Każda dziewczynka będzie zachwycona możliwościami jakie daje ten niepozorny zestaw. Od teraz zabawa nie będzie miała końca, a powstałe zwierzaczki będą niczym prawdziwe dzieła sztuki.

Zestaw składa się z korpusu zwierzątka oraz różnych dodatków, dzięki którym można stworzyć niepowtarzalną postać. Istnieje bowiem ponad 50 możliwości, ale tak naprawdę jedynie wyobraźnia dziecka jest przeszkodą. A tej na pewno waszym pociechom nie zabraknie!

Papierowe elementy AmiGami można łączyć ze sobą za pomocą wpinki. Kształty można nakładać jeden na drugi w dowolnej kolejności i obracać w taki sposób jak tylko się wymarzy. Nie ma ograniczeń!


Zestaw zawiera:

- 1 plastikowa żabka AmiGami

- 1 przyssawka

- 4 papierowe części AmiGami

- 24 naklejki

- 1 wpinka


Wiek: 6+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - AmiGami mini figurka Żaba

  • Producent: Mattel
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961096484
  • EAN: 887961096484
  • Wymiary: op. 15,5x11,5x3,5 cm