Ancyklopek Wszystkie psoty Ancyklopka Outlet

Seria o Ancyklopku, małym cyklopie ancymonie, to mądra i zabawna propozycja edukacyjna, dostosowana do percepcji dziecka w danym wieku. Wszystkie psoty Ancyklopka to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku od roku do dwóch lat, ukierunkowana na bodźce słuchowe. Zawiera proste rymowanki, które...
12,00 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,00 zł

Opis

Seria o Ancyklopku, małym cyklopie ancymonie, to mądra i zabawna propozycja edukacyjna, dostosowana do percepcji dziecka w danym wieku.

Wszystkie psoty Ancyklopka to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku od roku do dwóch lat, ukierunkowana na bodźce słuchowe. Zawiera proste rymowanki, które mogą być pomocne w rozwiązywaniu problemów wychowawczych.

Piotr Dobry, Łukasz Majewski to autor historii "Wszystkie psoty Ancyklopka".

Publikacja pt. "Wszystkie psoty Ancyklopka" została przypisana do sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem zapewniają maluchowi doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich bajek to doskonały pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź również kolejne książki z serii "Ancyklopek".

Jest to dość krótka publikacja - ma 20 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Wszystkie psoty Ancyklopka" wydało Wydawnictwo Tadam. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.