Ancyklopek Wszystkie psoty Ancyklopka

Seria o Ancyklopku, małym cyklopie ancymonie, to mądra i zabawna propozycja edukacyjna, dostosowana do percepcji dziecka w danym wieku. Wszystkie psoty Ancyklopka to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku od roku do dwóch lat, ukierunkowana na bodźce słuchowe. Zawiera proste rymowanki, które...
12,60 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,00 zł

Opis

Seria o Ancyklopku, małym cyklopie ancymonie, to mądra i zabawna propozycja edukacyjna, dostosowana do percepcji dziecka w danym wieku.

Wszystkie psoty Ancyklopka to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku od roku do dwóch lat, ukierunkowana na bodźce słuchowe. Zawiera proste rymowanki, które mogą być pomocne w rozwiązywaniu problemów wychowawczych.

Za treścią tytułu "Wszystkie psoty Ancyklopka" stoi Piotr Dobry Łukasz Majewski.

W oryginale książka jest zatytułowana: Wszystkie psoty Ancyklopka.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Wszystkie psoty Ancyklopka". Krótka forma to mądry pomysł, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - zamów również pozostałe bajki z serii "Ancyklopek".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Wszystkie psoty Ancyklopka" udostępniło Wydawnictwo Tadam. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.