Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek to książeczka obrazkowa do intuicyjnej nauki podstawowych angielskich słówek.Z myślą o najmłodszych powstało 10 ilustrowanych plansz z angielskimi słówkami przedstawiającymi rodzinę, kolory, zwierzęta, zabawki itp. Ułatwieniem w nauce będą również...
19,36 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,83 zł

Opis

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek to książeczka obrazkowa do intuicyjnej nauki podstawowych angielskich słówek.
Z myślą o najmłodszych powstało 10 ilustrowanych plansz z angielskimi słówkami przedstawiającymi rodzinę, kolory, zwierzęta, zabawki itp. Ułatwieniem w nauce będą również nagrania native speakera w formacie MP3, które pomogą maluchowi poćwiczyć i oswoić się z prawidłową angielską wymową.
Zabawa z książeczką pozwala na intuicyjną naukę języka angielskiego poprzez skojarzenie nowego słówka z obrazkiem. To doskonała pomoc edukacyjna, które pomoże łączyć zabawę z nauką w przedszkolu i w domu.
Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek to:
- książeczka do nauki podstawowych angielskich słówek
- 10 plansz ze słówkami m.in. rodzina, ciało, jedzenie i picie, park
- barwne ilustracje wspomagające zapamiętywanie
- nagrania MP3 native speakera

Autorem książeczki "Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek" jest Gabriela Bieniek-Zaremba.

"Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek" to doskonała pomoc edukacyjna dla dzieci. Publikacja ta bowiem umila kilkulatkom naukę języka obcego, rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jest to dość krótka lektura - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek została udostępniona przez Wydawnictwo Edgard. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to zobacz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.