Angielski dla najmłodszych Outlet

  • SBM
  • 978838059921533
  • 72 godziny + czas dostawy
Kolorowy słowniczek o przejrzystej strukturze zmieni naukę języka angielskiego w prawdziwą przygodę. Poznawanie nowych słów ułatwi transkrypcja fonetyczna podana w nieskomplikowanej formie.
7,79 * 10,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,51 zł

Opis


Kolorowy słowniczek o przejrzystej strukturze zmieni naukę języka angielskiego w prawdziwą przygodę. Poznawanie nowych słów ułatwi transkrypcja fonetyczna podana w nieskomplikowanej formie.

Tytuł "Angielski dla najmłodszych" to praca zbiorowa, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Angielski dla najmłodszych" to świetna pomoc edukacyjna dla dzieci. Publikacja ta uatrakcyjnia kilkulatkom naukę języka obcego, rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to średniej długości lektura - ma 80 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Angielski dla najmłodszych" wydało Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to zobacz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.