Angielski. Wesołe karteczki. Zielony bestseller

Angielski - wesołe karteczki to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki prostym ćwiczeniom dziecko uczy się oraz utrwala angielskie słowa i wyrażenia. Bezpłatne nagrania do pobrania na: www.rea-sj.pl!
7,39 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,13 zł

Opis

Angielski - wesołe karteczki to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki prostym ćwiczeniom dziecko uczy się oraz utrwala angielskie słowa i wyrażenia. Bezpłatne nagrania do pobrania na: www.rea-sj.pl!

Książeczka "Angielski. Wesołe karteczki. Zielony bestseller" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Angielski. Wesołe karteczki. Zielony bestseller" to doskonała pomoc edukacyjna dla dzieci. Publikacja ta bowiem uprzyjemnia kilkulatkom naukę innego języka, rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspomaga dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować do plecaka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - kup też inne części z cyklu "WESOŁE KARTECZKI".

Jest to nie za długa produkcja - jej długość: 96 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Angielski. Wesołe karteczki. Zielony bestseller" wydało Wydawnictwo REA. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.