Angry Birds. Stella i jej niezwykły szkicownik Outlet

Angry Birds - najgorętsza marka świata! Zaczęło się od aplikacji. Są parki rozrywki, gry planszowe, zabawki, książki, a nawet specjalny program edukacyjny zachęcający dzieci do ruchu i zabawy. Książka projektów Stelli. Znajdziesz w niej miejsce na wpiski-zapiski, tajemnicze tajemnice i...

12.46 zł

-50%

24.91 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Angry Birds - najgorętsza marka świata!
Zaczęło się od aplikacji. Są parki rozrywki, gry planszowe, zabawki, książki, a nawet specjalny program edukacyjny zachęcający dzieci do ruchu i zabawy.
Książka projektów Stelli. Znajdziesz w niej miejsce na wpiski-zapiski, tajemnicze tajemnice i malunki-rysunki. Zawiera szablony, nalepki i ozdobne papiery, które upiększą Twój Osobisty Szkicownik.
Poznaj Stellę!
Stella to zadziorny wściekły ptaszek, który nie lubi słuchać ostrzeżeń i porad. Wygląda słodko i różowo, ale jest niezależną dziewczyną, której zawsze udaje się ujść cało z niebezpiecznych sytuacji.
Stella często zmienia swój styl i wygląd. Naklejki i szablony wewnątrz tej książki pomogą ci zaprojektować nowe dodatki i całe kolekcje dla Stelli i jej przyjaciół. Dobrej zabawy!
Biało-różowe ilustracje (przeplatane kolorowymi) nadaja tej książeczce niezwykły charakter. Część stron pozostawiono pustych - jest to miejsce na kreatywna realizację pomysłów czytelnika.
Książka dla dziewczynek 6+.
Znakomity prezent dla każdej kolekcjonerki i wielbicielki Angry Birds oraz dla wielbicielek rysowanek-wyklejanek!
Polecamy także inne tytuły z serii "Angry Birds".

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Angry Birds. Stella i jej niezwykły szkicownik

  • Wydawnictwo Papilon
  • Seria Angry Birds
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 64
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978832710099333
  • EAN: 978832710099333
  • Wymiary: 29.0 x 20.5 cm