Anime Heroes Bleach - Toshiro Hitsugaya

  Z najbardziej popularnej serii anime znanej na całym świecie, Bandai przedstawia kolejne figurki z serii Anime Heroes -Bleach. Te ponad 15 centymetrowe figurki najpopularniejszych bohaterów Bleach wykonane z przywiązaniem do najmniejszych szczegółów to prawdziwa gratka dla fanów tej serii! Każda...
116,39 * 119,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 95,99 zł

Opis

 

Z najbardziej popularnej serii anime znanej na całym świecie, Bandai przedstawia kolejne figurki z serii Anime Heroes -
Bleach. Te ponad 15 centymetrowe figurki najpopularniejszych bohaterów Bleach wykonane z przywiązaniem do najmniejszych szczegółów to prawdziwa gratka dla fanów tej serii! Każda figura jest w pełni ruchoma dzięki czemu możemy ją ustawić w dowolnej pozie.

TOSHIRO HITSUGAYA

Twój bohater Bleach! — wyobraź sobie, że masz własnego bohatera Bleach do zabawy i odtwarzania ulubionych momentów z serialu. Teraz możesz zabrać go ze sobą do domu w tej 15 centymetrowej figurce akcji, która idealnie nadaje się do zabawy lub postawienia obok kolekcji Bleach!


Imponujące podobieństwo – każda figurka jest bardzo szczegółowa i wiernie pokazuje cechy, z których słynie Anime Heroes. 


Funkcje - Ponad 16 punktów artykulacji i akcesoria charakterystyczne dla postaci sprawiają, że te figurki to pozycja obowiązkowa dla dzieci i kolekcjonerów w każdym wieku.


Zbierz je wszystkie – Mając do zebrania kilka figurek akcji Bleach z linii Anime Heroes, możesz posiadać niektóre z najbardziej kultowych postaci i zbierać inne figurki z Anime Heroes - Naruto, Jujutsu Kaisen, My Hero Academia, One Piece czy Digimon! 


Opakowanie inspirowane mangą – każda linia Anime Heroes ma opakowanie inspirowane mangą i piękną grafikę z przodu, przedstawiającą postacie, które znasz i kochasz.

 

 

Szczegóły - Anime Heroes Bleach - Toshiro Hitsugaya

  • Producent: Bandai Namco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3296580369737
  • EAN: 3296580369737
  • Wymiary: 25.3 x 15.5 x 5.2 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>