NOWOŚĆ Anwen Hair We Are odżywka emolientowa do włosów o wysokiej porowatości 200 ml

Anwen Hair We Are odżywka emolientowa do włosów o wysokiej porowatości 200 ml

Zawarte w odżywce oleje z nasion maku, brokuła i pestek malin, które są naturalnymi emolientami, zostały dopasowane do potrzeb włosów o wysokiej porowatości. Oleje tworzą na powierzchni włosów warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernej utracie wody i ogranicza negatywny wpływ czynników...
30,83
Cena za L : 154.15zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,66 zł

Opis

Zawarte w odżywce oleje z nasion maku, brokuła i pestek malin, które są naturalnymi emolientami, zostały dopasowane do potrzeb włosów o wysokiej porowatości. Oleje tworzą na powierzchni włosów warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernej utracie wody i ogranicza negatywny wpływ czynników zewnętrznych.

Emolienty są bazą pielęgnacji dla każdego rodzaju włosów. Sięgaj po nie najczęściej spośród wszystkich składowych równowagi PEH: Protein-Emolientów-Humektantów. Niedobór emolientów w pielęgnacji włosów sprawia, że są zbyt lekkie, zaczynają się puszyć i elektryzować. Mogą stać się również przesuszone i mało sprężyste. Z kolei nadmiar lub nieodpowiedni dobór emolientów do rodzaju porowatości, może powodować obciążenie i utratę objętości. Zawarte w odżywce oleje, które są naturalnymi emolientami, zostały dopasowane do potrzeb włosów o wysokiej porowatości.

Sposób użycia: Nałóż odżywkę na umyte i wilgotne włosy. Pozostaw na włosach na kilka minut, a następnie spłucz wodą.

Szczegóły - Anwen Hair We Are odżywka emolientowa do włosów o wysokiej porowatości 200 ml

  • Producent: Anwen
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905090848264
  • EAN: 5905090848264

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>