NOWOŚĆ Ariel Allin1 Mountain Spring Kapsułki do prania tkanin białych 60 szt.

Ariel Allin1 Mountain Spring Kapsułki do prania tkanin białych 60 szt.

Wyjątkowa moc piorąca w jednej małej kapsułce. Kapsułki do prania Ariel Allin1 Pods +EXTRA CLEAN mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo skoncentrowaną moc...

57.99 zł

-11%

64.99 zł

Cena za szt. : 0.97zł

Dodaj do schowka

Opis

Wyjątkowa moc piorąca w jednej małej kapsułce.

Kapsułki do prania Ariel Allin1 Pods +EXTRA CLEAN mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułek do prania Ariel ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając specjalne formuły, które pozwalają usuwać wiele różnych rodzajów plam.

Kapsułki Ariel to najlepszy środek piorący Ariel w płynnej formie, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących. Użyj również płynu do płukania Lenor oraz perełek zapachowych Unstoppables, aby zapewnić swoim ubraniom jeszcze większą świeżość i miękkość.

Składniki - Ariel Allin1 Mountain Spring Kapsułki do prania tkanin białych 60 szt.

>30% anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% mydło, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, enzymy, rozjaśniacze optyczne, kompozycje zapachowe, alpha-isomethyl ionone, citronellol, coumarin, hexyl cinnamal, limonene, linalool, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde

Sposób przygotowania i przechowywania

Jedna kapsułka na pranie

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ten produkt może być szkodliwy i powodować poważne obrażenia. Przechowywać kapsułki Ariel poza zasięgiem dzieci. Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć. Używaj z suchymi dłońmi. Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi.

W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

W przypadku kontaktu ze skórą: natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Umyć dużą ilością wody.

W przypadku połknięcia: wypłukać usta. nie wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem.

Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Dane producenta/dystrybutora

Procter&Gamble, ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa PL

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ariel Allin1 Mountain Spring Kapsułki do prania tkanin białych 60 szt.

  • Producent: Ariel
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8006540250891
  • EAN: 8006540250891
  • Wymiary: 26.5 x 25.5 x 19.9 cm