Ariel Kapsułki do prania All in 1 pods Mountain spring

Ariel, marka zalecana przez producentów Whirlpool, Electrolux, Candy, Beko, przedstawia kapsułki do prania z detergentem piorącym Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring – kapsułki zapewniają doskonałe usuwanie zabrudzeń, nawet w niskich temperaturach i krótkich cyklach. Zostały opracowane z myślą o...
85,99 * 99,99 zł
Cena za szt. : 1.19zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 89,99 zł

Opis

Ariel, marka zalecana przez producentów Whirlpool, Electrolux, Candy, Beko, przedstawia kapsułki do prania z detergentem piorącym Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring – kapsułki zapewniają doskonałe usuwanie zabrudzeń, nawet w niskich temperaturach i krótkich cyklach. Zostały opracowane z myślą o praniu w niskiej temperaturze, z wykorzystaniem niezwykłych technologii, takich jak Cool Clean. Ich powłoka ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wyjątkową moc technologii usuwania plam, dzięki której kapsułki Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring Clean & Fresh zapewniają najbardziej gruntowne i skuteczne czyszczenie. W dodatku kapsułki do prania Ariel All-in-1 PODS są sprzedawane w opakowaniu nadającym się do recyklingu.

Szczegóły - Ariel Kapsułki do prania All in 1 pods Mountain spring

  • Producent: Ariel
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8006540799055
  • EAN: 8006540799055
  • Wymiary: 29 x 31 x 15 cm

Składniki - Ariel Kapsułki do prania All in 1 pods Mountain spring

>30% Anionowe Środki Powierzchniowo Czynne, 5-15% Mydło, <5% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne, Fosfoniany, Enzymy, Rozjaśniacze Optyczne, Kompozycje Zapachowe, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool.

Sposób przygotowania i przechowywania

Umieścić kapsułkę w bębnie pralki wraz z praniem, następnie uruchomić odpowiedni program piorący. Przechowywać w suchym zacienionym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy i skórę. Ten produkt może być szkodliwy i powodować poważne obrażenia. Zawsze przechowuj kapsułki do prania Ariel All-in-1 PODS poza zasięgiem dzieci.

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawiera MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n.

Zużyć w ciągu 24 miesięcy od daty produkcji.

Informacja alergenna

Zawiera Delta-Damascone, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Tetrahydrolinalool, Methylundecanal. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>