Ariel Kapsułki do prania Regular 105 szt.

Kapsułki mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułki ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą,...

94.99 zł

-14%

109.99 zł

Cena za szt. : 0.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Kapsułki mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułki ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wydajne technologie, które pozwalają usuwać wiele rodzajów plam. Kapsułki zapewniają Ci najlepszy środek piorący w płynnej formie od Ariel, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących.

Składniki - Ariel Kapsułki do prania Regular 105 szt.

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zgodnie z informacją na opakowaniu. Zużyć w ciągu 18 miesięcy od otwarcia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi.

W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. W przypadku połknięcia: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć / lekarzem.

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Zawartość / pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Zawiera Tetramethyl Acetyloctohydronophtholenes, Citronellol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawiera MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n.

Informacja alergenna

Citronellol.

Dane producenta/dystrybutora

Procter&Gamble, ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ariel Kapsułki do prania Regular 105 szt.

  • Producent: Ariel
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001841453064
  • EAN: 8001841453064