Aristeon Oliwa z oliwek extra virgin 250 ml Bio

BIO Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia EXTRA VIRGIN 250 ml. Dzięki metalowej puszce do oliwy nie docierają promienie słoneczne, a jej świeżość i jakość gwarantuje materiał wyściełający puszkę – najwyższej jakości poliester. Posiada niską kwasowość i intensywny zapach. Idealna do sałatek,...

16.99 zł

-3%

17.56 zł

Cena za L : 67.96zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Oliwa z oliwek to jeden z najzdrowszych tłuszczów świata. Według dawnych wierzeń był to eliksir pozwalający zachować długoletnią młodość i cieszyć się zdrowiem oraz świetną kondycją nawet w podeszłym wieku. Obecnie oliwa straciła na popularności, ale wzrastająca moda na zdrowy styl życia daje jej nową szansę na podbicie serc zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych kucharzy.

Bio oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia extra virgin 250 ml to ekologiczny produkt najwyższej jakości. Dzięki najwyższym standardom produkcji i tradycyjnym metodom w opakowaniu zamykanych jest możliwie najwięcej drogocennych substancji odżywczych. Oliwa z oliwek jest niezwykle uniwersalnym produktem, dlatego stanowi niezbędny składnik w każdej kuchni. Przede wszystkim jest bardzo odporna na obróbkę termiczną. Oznacza to, że może być z powodzeniem wykorzystywana do smażenia, gdyż nie ulega rozkładowi na szkodliwe substancje, takie jak np. akroleina. Doskonale sprawdza się również na zimno jako dodatek do sałatek lub składnik marynaty do mięs. Może także zastąpić masło i stanowić dodatek do pieczywa. Jest to też baza popularnego sosu winegret.

Oliwa z oliwek extra virgin bio firmy Aristeon pakowana jest do metalowej puszki z wygodnym korkiem. Takie opakowanie zapewnia najlepszą ochronę przed promieniami słonecznymi i gwarantuje długotrwałą świeżość produktu. Puszka wyściełana jest nowoczesnym materiałem, który także wpływa na wysoką jakość tłuszczu. Oliwa posiada certyfikat TUV Hellas. Ponadto oznaczono ją symbolem Chronione Oznaczenie Geograficzne Zakynthos (ChOG).

Składniki - Aristeon Oliwa z oliwek extra virgin 250 ml Bio

BIO Oliwa z oliwek extra virgin.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Dane producenta/dystrybutora

Bio Organic Foods, ul. Gościnna 16, 16-001 Ignatki, NIP: 966 130 85 21

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Aristeon Oliwa z oliwek extra virgin 250 ml Bio