Asteriks u Belgów. Asteriks. Album 24

  • Albert Uderzo
  • Egmont
  • Asteriks
  • 9788328152663
  • 1 dzień + czas dostawy
Asteriks i Obeliks zwiedzili pół świata, ale dopiero w 24. tomie przygód trafili do Belgii, by poznać swych pobratymców – belgijskich Galów. Pretekstem do tego spotkania stały się dziwne nastroje wśród legionistów rzymskich. Otóż nagle zaczęli oni uważać naszych Galów za wyjątkowo spokojnych w...

19.08

-17%

23.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Asteriks i Obeliks zwiedzili pół świata, ale dopiero w 24. tomie przygód trafili do Belgii, by poznać swych pobratymców – belgijskich Galów.

Pretekstem do tego spotkania stały się dziwne nastroje wśród legionistów rzymskich. Otóż nagle zaczęli oni uważać naszych Galów za wyjątkowo spokojnych w porównaniu z wojowniczymi Belgami. Wódz osady Asparanoiks nie mogł ścierpieć, że ktoś odebrał jego niezwyciężonym współmieszkańcom palmę pierwszeństwa! Postanowił natychmiast udać sie do Belgów i przekonać ich oraz cały świat, kto jest najdzielniejszy. Asteriks i Obeliks wyruszyli wraz ze swoim wodzem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Asteriks u Belgów. Asteriks. Album 24

  • Tytuł: Asteriks u Belgów. Tom 24
  • Autorzy: Albert Uderzo, Rene Goscinny
  • Wydawnictwo Egmont
  • Seria Asteriks
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 48
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788328152663
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Astérix chez les Belges
  • Tłumacz: Sztuczyńska Jolanta
  • Nr wydania: 2
  • ISBN: 9788328152663
  • EAN: 9788328152663
  • Wymiary: 21.5x29.0cm

Inni Klienci kupili również

Bestsellery - Książki