Jak żuraw z bocianem liczyli +CD

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Wydawnictwo ASTRUM przygotowało serię komiksów oraz książeczek „Gdyby zwierzęta umiały mówić”. Każda z książeczek zawiera ciekawą, ślicznie ilustrowaną bajkę poświęconą odrębnemu zagadnieniu. Ich autor w sposób prosty, żywy i zabawny uczy dzieci, jak dobierać...
14,25 * 15,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,50 zł

Opis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Wydawnictwo ASTRUM przygotowało serię komiksów oraz książeczek „Gdyby zwierzęta umiały mówić”. Każda z książeczek zawiera ciekawą, ślicznie ilustrowaną bajkę poświęconą odrębnemu zagadnieniu. Ich autor w sposób prosty, żywy i zabawny uczy dzieci, jak dobierać przyjaciół, dlaczego nie wolno oszukiwać i kraść, czym można zasłużyć na nagrodę, jakie korzyści daje wytrwała praca. Z pewnością warto do nich zajrzeć! Do książki dołaczona jest płyta CD z bajkami.

Za treścią tytułu "Jak żuraw z bocianem liczyli +CD" stoi Lech Tkaczyk.

Książka pt. "Jak żuraw z bocianem liczyli +CD" została przypisana do kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem zapewniają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Kolekcja krótkich form to dobry sposób na to, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historia jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, bez problemu można ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

Jeśli po lekturze książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź też kolejne części z serii "Gdyby zwierzęta umiały mówić".

Jest to krótka lektura - jej długość to 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Jak żuraw z bocianem liczyli +CD została wydana przez Wydawnictwo ASTRUM. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to zobacz też inne publikacje tego wydawcy.