NOWOŚĆ AURI_SET Chad All in One Dimensional Make-up Brushes zestaw 6 pędzli do makijażu 6 szt.

AURI_SET Chad All in One Dimensional Make-up Brushes zestaw 6 pędzli do makijażu 6 szt.

  • Auri
  • 5902704442115
  • 3-5 dni
Kolekcja pędzli AURI CHAD zainspirowana jest najnowszymi metalicznymi trendami w makijażu, złotym błyskiem i zaprojektowana z myślą o doskonaleniu technik makijażu. Stanowi połączenie ekskluzywnie miękkiego, syntetycznego włosia, starannie osadzonego w ferrulach o specjalnych kształtach...

64.26 zł

Cena za szt. : 10.71zł

Dodaj do schowka

Opis

Kolekcja pędzli AURI CHAD zainspirowana jest najnowszymi metalicznymi trendami w makijażu, złotym błyskiem i zaprojektowana z myślą o doskonaleniu technik makijażu. Stanowi połączenie ekskluzywnie miękkiego, syntetycznego włosia, starannie osadzonego w ferrulach o specjalnych kształtach dopasowanych do funkcji pędzli.

Zestaw pędzli do makijażu twarzy i oczu CHAD obejmuje:

CHAD Pro Triangle Angled Brush 107 - Pędzel do konturowania
Miękki, gęsty pędzel do konturowania i definiowania owalu twarzy. Połączenie trójkątnego kształtu ferruli, specjalnie zaprojektowanego kąta ścięcia główki pędzla i gęsto ułożonego włosia ułatwia szybką, równomierną aplikację i blendowanie kosmetyków do konturowania. Jeśli szukasz pędzla, który z najwyższą precyzją aplikuje kosmetyki o suchej formule to jest to pędzel dla Ciebie! Włosie: spektakularnie miękkie, gęste i puszyste zapewnia doskonałe pokrycie i gwarantuje pożądany efekt makijażu.
CHAD Pro Ellipse Edge Brush 108 - Pędzel do pudru
Ekstremalnie puszysty i miękki, duży pędzel do aplikacji sypkich i prasowanych pudrów. Jego kształt i wielkość zostały specjalnie zaprojektowane tak, by dopasować się do kształtu twarzy, a rozłożyście układające się włosie gwarantuje równomierną, delikatną aplikację i fiksowanie kosmetyków na twarzy i dekolcie. Włosie: spektakularnie miękkie, gęste i puszyste zapewnia doskonałe pokrycie i gwarantuje pożądany efekt makijażu.
CHAD Pro Tapered Blend Brush 206 - Pędzel do cieni do oczu
CHAD Pro Tapered Blend Brush jest idealnym pędzelkiem do blendowania i aplikacji cieni w załamaniu powieki. Jego wielkość i luksusowa miękkość jest doskonała, by szybko podkreślić spojrzenie i uzyskać efekt przydymionego oka.
CHAD Pro Domed Shade Brush 207 - Pędzel do cieni do oczu
CHAD Pro Domed Shade Brush to pędzelek, którego wyjątkowy kształt ułatwia szybką i delikatną aplikację cienia na całej powiece i w jej załamaniu. Elastyczne, gęsto ułożone włosie i wyjątkowy kształt ułatwia precyzyjną aplikację, blendowanie i koncentrację koloru w załamaniu powieki dla perfekcyjnego zdefiniowania kształtu powiek.
CHAD Pro Bullet Crease Brush 208 - Pędzel do cieni do oczu
CHAD Pro Bullet Crease Brush to idealny, wyjątkowo miękki pędzelek do dokładnej aplikacji cieni, zdefiniowania kształtu powieki. Ułatwia precyzyjną aplikację cienia w kąciku oka i blendowanie jasnych cieni. Połączenie wyjątkowego kształtu i puszystego, miękkiego włosia ułatwia precyzyjną aplikację i dokładne blendowanie cieni na sucho i na mokro.
CHAD Pro Angled Liner Brush 210 - Ścięty pędzel do kreski i brwi
CHAD Pro Angled Liner Brush stworzony jest, by z najwyższą precyzją kreślić geometryczne, ultra-cienkie kreski, dzięki którym doskonale podkreślisz spojrzenie oraz zdefiniujesz kształt brwi wypełniając je optycznie. Doskonale ułożone skośnie przycięte włosie ułatwia szybką i dokładną aplikację zarówno kremowych i suchych formuł.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - AURI_SET Chad All in One Dimensional Make-up Brushes zestaw 6 pędzli do makijażu 6 szt.

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902704442115