Auta. Odjazdowe zabawy

Zabawa z ulubionymi bohaterami: uwielbiane przez dzieci zadania i łamigłówki; mnóstwo akcji i humoru; duże naklejki do wykorzystania podczas zabawy.
10,88 * 13,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,00 zł

Opis

Zabawa z ulubionymi bohaterami:

  • uwielbiane przez dzieci zadania i łamigłówki;
  • mnóstwo akcji i humoru;
  • duże naklejki do wykorzystania podczas zabawy.

Tytuł "Auta. Odjazdowe zabawy" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Auta. Odjazdowe zabawy" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książeczka o pojazdach to doskonała propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

Jest to krótka publikacja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Auta. Odjazdowe zabawy została opublikowana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.