Auto policyjne z dźwiekiem

  • 1818912560470
Zabawkowe autko policyjne składa się z przyjemnych dla oka, klasycznych kolorów, a także grających i świecących elementów - uważamy, że rewelacyjnie rozwinie to zmysł wzroku i słuchu maluszka. Części, które można w prosty sposób wprawić w ruch, na przykład obrotowa książeczka zainteresują dziecko,...

86.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zabawkowe autko policyjne składa się z przyjemnych dla oka, klasycznych kolorów, a także grających i świecących elementów - uważamy, że rewelacyjnie rozwinie to zmysł wzroku i słuchu maluszka. Części, które można w prosty sposób wprawić w ruch, na przykład obrotowa książeczka zainteresują dziecko, ucząc je równocześnie, w jaki sposób używać swych rączek, by dotykać tego, co widzą oczka. Funkcjonalny design pojazdu połączony z wieloma aktywnościami to nie tylko pomysł na bardzo ciekawą zabawę, ale również niebanalny sposób na usprawnianie prawidłowego rozwoju maluszka.
Prezentowane Auto policja gra i świeci oraz posiada książeczkę, która ujawni nam odgłosy zwierząt i instrumentów w zależności od tego, na która stronę ją przełożymy. Plastikowe, ruchome koła, efekty świetlno-dźwiękowe uczynią zabawę rewelacyjną frajdą. Dziecko może bawić się autkiem, zarówno podążając za nim, próbując raczkować lub stawiać pierwsze kroki, jak i popychając autko do przodu.
Autko posiada dwa tryby zabawy, które w zależności od wyboru uruchamiamy przyciskiem "STOP" lub "GO" Przełącznik ten znajduje się pod spodem auta. Wybierając opcję "STOP" autko stoi w miejscu lub możemy nim sami kierować w dowolnych kierunkach. Przycisk "GO" wprawi nasz radiowóz w ruch, auto będzie jeździło samo, zmieniając kierunki kiedy napotka przeszkodę. Całej zabawie towarzyszą wesołe melodie oraz światła i dźwięki syreny policyjnej.
Zabawka przeznaczona jest dla maluszków w wieku od 12 miesiąca życia.
Wykonana jest z plastiku, który odznacza się dużą solidnością i trwałością. Materiał ten posiada atest, dzięki czemu zabawka jest bardzo komfortowa i bezpieczna w użytkowaniu.
Zabawka zasilana jest 3 bateriami 1,5 V AA, które nie są dołączone do zestawu.
Wymiary autka: 22 cm x 17 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Auto policyjne z dźwiekiem

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912560470
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 1818912560470
  • Wymiary: 21.5x17.0x14.5 cm