Dagmara Skalska

Dagmara Skalska urodziła się w 1988 roku. Mieszka na Śląsku, jest pisarką i przede wszystkim blogerką. Wraz z mężem założyła bloga "projekt egoistka", który przyniósł jej dużą popularność, a następnie "Akademię Pozytywnej Egoistki". Ma ona na celu pokazanie kobietom ich wewnętrznej mocy i nauczenie się bycia pozytywną egoistką. Jej mąż Tomasz Skalski z wykształcenia był doktorem nauk humanistycznych w zakresie socjologii, filozofii oraz działaczem społecznym i trenerem biznesu z dużym doświadczeniem. Razem kontynuowali "Projekt Egoistka" do chwili, kiedy w 2015 roku mężczyzna zmarł z powodu choroby nowotworowej. Jeszcze przed jego śmiercią, organizowali liczne warsztaty na temat pozytywnego egoizmu, które cieszyły się ogromną popularnością. W sumie odbyły się cztery duże kampanie ogólnopolskie, na których spotkali się z dziesięcioma tysiącami kobiet. Od tej chwili jednak Dagmara Skalska sama kontynuuje działalność.

Autorka ukończyła wiele kursów i szkoleń, między innymi na temat prawidłowego oddychania, metody uzdrawiania przy pomocy energii życiowej czy jogi. Pisarka często pojawia się w telewizji, jest gościem stacji radiowych oraz felietonistką w magazynach "Shape" i "Samo zdrowie".

Pierwsze dwa poradniki Dagmara Skalska wydała wraz z mężem. Są to "Egoizm to nie grzech!" z 2014 roku oraz "Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość" z 2015 roku. Następnie przy współpracy z Marcinem Wąsikiem, który jest nauczycielem buddyzmu, pojawiła się pozycja "Egoizm to nie grzech! Pokochaj swój umysł" z 2016 roku. Kolejnie pojawiły się książki: "Egoizm to nie grzech! Pokochaj swoje ciało." z 2016 roku, "Fitness umysłu" z 2017 roku i "Rok pozytywnej zmiany" również z tego samego roku.
-20%
wysyłka w 24 godziny
-20%
29,52 zł 36,90 zł
wysyłka w 24 godziny
-10%
31,41 zł 34,90 zł
wysyłka w 24 godziny
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe