Frank Kinslow

Dr Frank J. Kinslow - jest nauczycielem głuchych, internistą chiropraktykiem i Doktorem w Klinice Duchowego Doradztwa. Jest założycielem i jedynym nauczycielem procesu Kwantowej Synchornizacji. Wciąż wiele pisze i naucza praktycznych zastosowań uzdrawiania i harmonii w codziennym życiu.. Mieszka w Sarasocie na Florydzie ze swoją żoną Martiną. Prowadzi wykłady na temat Synchronizacji Kwantowej na całym świecie.

Frank Kinslow od ponad 35 lat bada i naucza uzdrawiających praktyk. Czerpie ze swojego klinicznego doświadczenia jako lekarz chiropraktyk, dogłębnych studiów wschodnich filozofii i praktyk ezoterycznych oraz płomiennej miłości do względności i fizyki kwantowej.

W 2007 roku z osobistego kryzysu, który postawił doktora Kinslowa w miejscu, gdzie nie miał co robić i gdzie pójść, zrodził się proces Synchronizacji Kwantowej natychmiastowego uzdrawiania. Z tego niczego dr Kinslow potrafił stworzyć sobie intensywne i dające spełnienie życie. Zaczął nauczać i pisać z taką lekkością i jasnością, że w ciągu kilku lat dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie było w stanie stworzyć sobie intensywne i dające spełnienie życie tylko dzięki przeczytaniu jego książek.

Sekret natychmiastowego uzdrowienia -25%
w magazynie
Sekret kwantowego życia -20%
31,92 zł 39,90 zł
Sekret kwantowego życia
wysyłka do 72 godzin
Ponad Szczęściem -17%
33,12 zł 39,90 zł
Ponad Szczęściem
wysyłka w 24 godziny
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe