Karolina Szostak

Karolina Szostak to polska dziennikarka sportowa, reporterka, a także prezenterka telewizyjna urodzona 15 sierpnia 1975 r w Warszawie. Studiowała prawo. Przeżyła wypadek drogowy jako nastolatka w wyniku czego miała pokruszone kości czaszki oraz krwiaka mózgu. Przeszła operację trepanacji czaszki, obecnie jest już zdrowa i sprawna.

Karierę rozpoczynała od programu "5-10-15", gdzie prowadziła Szortpress. Następnie odbyła staż w Teleekspressie. Obecnie prezentuje serwisy sportowe, które pojawiają się na antenie Polsat po Wydarzeniach oraz Polsat News. Przez wiele lat była jedyną kobietą w Polsacie, która zajmowała się sportem. W kanałach Polsatu pełni rolę wydawcy magazynów sportowych.

Obecnie to dziennikarka Polsat Sport oraz Polsat Sport News. 11 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera jej debiutanckiej książki pod tytułem "Moja spektakularna metamorfoza" poświęcona historii jej życia. Książka porusza między innymi temat walki z otyłością. Karolina Szostak przeszła jedną z najbardziej widowiskowych przemian wizerunkowych w historii polskiego show-biznesu.

Na początku kariery zasłynęła wręcz z obfitych kobiecych kształtów, by po metamorfozie oraz restrykcyjnej diecie zrzucić zbędne kilogramy i wyglądać naprawdę świetnie. Obecnie jest jedną z najbardziej gorących postaci opisywanych w polskiej kolorowej prasie.
Moje spektakularne soki i koktajle -10%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe