Avent Elektryczny sterylizator parowy 3 w 1

Wygodna i skuteczna sterylizacja Zabija do 99,9% groźnych zarazków Sterylizacja w 6 minut Mieści 6 butelek Philips Avent Regulowana konstrukcja 3 w 1 Sterylizator 3 w 1 o budowie modułowej Wyjątkowa modułowa konstrukcja sterylizatora sprawia, że urządzenie bez problemu mieści butelki i akcesoria...

294.40 zł

-10%

327.11 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Elektryczny sterylizator parowy 3 w 1 to propozycja od firmy Philips Avent skierowana do wszystkich poszukujących przydatnego urządzenia umożliwiającego sterylizację butelek i innych przedmiotów. Unikalna konstrukcja sterylizatora została stworzona z myślą o przyszłej funkcjonalności sprzętu – bez problemu zmieścisz w nim butelki (maksymalnie sześć sztuk) i akcesoria (np. laktator), a sam sterylizator nie zajmie w kuchni dużo miejsca.

Skuteczna sterylizacja jest możliwa dzięki powstaniu naturalnej pary – to właśnie ona zabija 99,9% niebezpiecznych zarazków, a co ważne – nie wykorzystuje przy tym szkodliwych, chemicznie modyfikowanych substancji. Dzięki temu sterylizacja butelek i akcesoriów przebiega w bezpieczny sposób, a Ty nie musisz się martwić o zdrowie swojego dziecka. Sam proces sterylizacji trwa zaledwie sześć minut, a po upływie tego czasu urządzenie automatycznie się wyłączy. Specjalna konstrukcja ułatwia utrzymanie poszczególnych części w czystości, gwarantując najwyższej jakości sterylizację. Urządzenie wykonane jest z polipropylenu, nie zawiera więc szkodliwych substancji, które mogłyby uaktywniać się w trakcie procesu czyszczenia.

Elektryczny sterylizator parowy od Philips Avent to:

  • produkt wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów,
  • urządzenie zapewniające sterylizację już w kilka minut,
  • unikalna konstrukcja, która jest w stanie zmieścić nawet sześć butelek Philips Avent,
  • zestaw, w skład którego wchodzi elektryczny sterylizator parowy wraz ze szczypcami,
  • propozycja dla młodych rodziców poszukujących urządzenia gwarantującego kompleksowe oczyszczenie butelek i akcesoriów,
  • utrzymanie sterylności butelek dla dzieci i innych akcestoriów przez 24 godziny, o ile nie zostanie otwarta jego pokrywka.

Philips Avent to firma powstała po to, by pomagać w codziennych obowiązkach młodym rodzicom i ułatwiać prawidłowy rozwój najmłodszym dzieciom. Philips Avent to jednak nie tylko producent innowacyjnych produktów, ale także grupa specjalistów zajmujących się analizą dynamicznie zmieniających się potrzeb rodziców oraz ich dzieci. W ofercie producenta znajdziemy produkty takie jak kubki niekapki, urządzenia do gotowania jedzenia, elektroniczne nianie, termometry, butelki, smoczki, laktatory i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Philips Avent!

Materiał: Polipropylen, Tak

Zużycie energii: 650 W

Napięcie: 50–60 Hz

Klasyfikacja poziomu bezpieczeństwa: Klasa 1

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa

Kraj produkcji: Turcja