Avent Kubek do nauki samodzielnego picia 360° 9m+

  • 8710103556213
Ułatwia dzieciom przejście z kubka niekapka na otwarty kubeczek — bez rozlewania! Dzięki technologii zaworka, który jest uruchamiany podczas kontaktu z ustami, ciecz wypływa z kubeczka tylko wtedy, gdy dziecko przyciśnie wargi do brzegu. 260 ml 9 m+ Ten kubek bez ustnika umożliwia picie z dowolnego...

39.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ułatwia dzieciom przejście z kubka niekapka na otwarty kubeczek — bez rozlewania! Dzięki technologii zaworka, który jest uruchamiany podczas kontaktu z ustami, ciecz wypływa z kubeczka tylko wtedy, gdy dziecko przyciśnie wargi do brzegu.

Ten kubek bez ustnika umożliwia picie z dowolnego miejsca wokół krawędzi, podobnie jak kubki dla dorosłych.

Konstrukcja kubka bez ustnika sprzyja zdrowemu wyrastaniu ząbków.

Ten kubek bez ustnika ma wyjątkowy zaworek, który uruchamia się podczas kontaktu z ustami — dzięki temu ciecz wypływa z kubka tylko wtedy, kiedy dziecko przyciska wargi do krawędzi kubka. Zaworek automatycznie zamyka się między łykami, więc picie odbywa się bez rozlewania i bałaganu.

Kubek ma zintegrowane uchwyty, co daje dziecku wybór — może chwytać za pojemnik kubka lub za wygodne uchwyty.

Ochronna higieniczna pokrywka sprawia, że kubek pozostaje czysty - utrzymuje kubek w czystości, zarówno w domu jak i w podróży.

Ten kubek Philips Avent został wykonany z materiału niezawierającego bisfenolu A.

Części tego kubka można wygodnie myć w zmywarce. Rozłóż kubek i umieść go w zmywarce lub umyj ręcznie w wodzie z mydłem.

Wspieramy proces nauki samodzielnego picia, umożliwiając łatwe przejście z karmienia piersią lub butelką na otwarty kubek. Uczymy się od lekarzy i proponujemy różne rozwiązania ze smoczkami, miękkimi i twardymi ustnikami, słomkami i krawędzią 360°, które podążają za rozwojem Twojego dziecka i stymulują nowo nabyte umiejętności picia oraz zdolności motoryczne.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Avent Kubek do nauki samodzielnego picia 360° 9m+

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8710103556213