Avent Laktator ręczny z serii Natural

  • Avent
  • 8710103813323
Laktator ręczny z nakładką masującą Dobrze sprawdza się w podróży Nakładka masująca w zestawie Butelka Natural z szerokim smoczkiem Osłona podróżna i dysk uszczelniający Relaksująca pozycja dzięki wyjątkowej konstrukcji Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mleko z...

175.89 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Laktator ręczny Philips AVENT z serii Natural idealnie sprawdza się do odciągania kobiecego mleka. Wspiera matki w naturalnym karmieniu niemowląt. Kompaktowa i prosta konstrukcja pozwala na łatwe i dyskretne użytkowanie w każdym miejscu, bez konieczności dostarczania zasilania. Sprawdzi się w domu, podróży, a także w pracy - zawsze wtedy, gdy zachodzi konieczność odciągnięcia mleka dla dziecka. Mleko z piersi trafia prosto do butelki, w większości naturalnych pozycji siedzących do odciągania. Podwyższa to komfort korzystania z urządzenia.

Laktator przed użyciem należy dokładnie umyć i wysterylizować zgodnie z zaleceniami producenta. Okresowo należy również sprawdzać sprawność elementów eksploatacyjnych, które w razie zużycia można wymienić. Urządzenie składa się w prosty sposób, zaś do jego użycia nie jest konieczne zasilanie zewnętrzne. Do laktatora pasują butelki z szeroką szyjką. Laktator ręczny AVENT to doskonała alternatywa dla ręcznego ściągania pokarmu, a także dla produktów elektrycznych w sytuacji, gdy mleko nie będzie odciągane często. Nakładka masująca pomaga w odciąganiu mleka ze wszystkich kanalików, uniemożliwiając tworzenie zastojów.

Philips, producent laktatora ręcznego AVENT Natural, w tym zestawie dostarcza laktator wraz z nakładką masującą. W opakowaniu znaleźć można także pasującą butelkę z serii AVENT Natural z szeroką szyjką, smoczek z nakrętką oraz dysk uszczelniający.

Uznana na całym świecie marka AVENT wspiera młodych rodziców w naturalnym karmieniu i pielęgnacji niemowląt już od 1984 roku.

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa

Kraj produkcji: Wielka Brytania

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Avent Laktator ręczny z serii Natural

  • Producent: Avent
  • Kod producenta: 6653480
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8710103813323
  • EAN: 8710103813323