Avent Mikrofalowy sterylizator parowy

Szybki mikrofalowy sterylizator parowy Do użytku w domu lub na zewnątrz. Zabija do 99,9% groźnych zarazków. Sterylizacja w 2 minuty. Mieści 4 butelki Philips Avent. Pasuje do większości mikrofalówek. Mikrofalowy sterylizator parowy gotowy już po zaledwie 2 minutach Mikrofalowy sterylizator parowy...

140.39 zł

-10%

155.99 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Wygodny i łatwy w obsłudze mikrofalowy sterylizator parowy znajdzie zastosowanie w każdej kuchni rodziców niemowląt i małych dzieci. To akcesorium marki AVENT umożliwia jednoczesną sterylizację nawet 4 butelek marki Avent, a także inne akcesoria niemowlęce.

W sterylizatorze można z użyciem domowej mikrofalówki wysterylizować:

  • butelki do karmienia niemowląt z wąską i szeroką szyjką,
  • kubki do picia dla dzieci,
  • smoczki do butelek,
  • smoczki i gryzaki,
  • elementy laktatorów ręcznych i elektrycznych,
  • niemetalowe sztućce dla dzieci.

Wykorzystanie sterylizatora parowego jest bardzo proste. Produkt pasuje do większości dostępnych na rynku kuchenek mikrofalowych. Wystarczy otworzyć zaczepy, umieścić wewnątrz sterylizowane, umyte wcześniej produkty i nalać wody do poziomu wskazanego przez producenta. W zależności od mocy mikrofali należy ustawić czas sterylizacji. Dla kuchenek o mocy 1250-1850 W będą to już 2 minuty, dla słabszych czas wynosi od 4 do 6 minut. Sterylizacja w mikrofalówce zabija do 99,9% bakterii i innych groźnych drobnoustrojów.

Sterylizator mikrofalowy parowy marki Avent jest doskonałą alternatywą dla klasycznych domowych sterylizatorów elektrycznych. Jest bardzo lekki i łatwy w przenoszeniu, co więcej może stanowić pojemnik na wysterylizowane produkty. Przy szczelnym zamknięciu zachowuje ich sterylność do 24 godzin od momentu wysterylizowania. Opakowanie zawiera pojemnik do sterylizacji z zaciskami oraz szczypce umożliwiające wyciąganie produktów.

Zawartość zestawu:

  • Mikrofalowy sterylizator parowy 1 szt.
  • Szczypce 1 szt.

Czas sterylizacji: 2 min przy 1200–1850 W, 4 min przy 850–1100 W, 6 min przy 500–800 W

Pojemność: 200 ml

Marka Avent Philips to uznany producent towarów na rynku wysokiej jakości produktów niemowlęcych.

Kraj produkcji: Wielka Brytania

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa